ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
A fale mi oni ''je l' ste čuli Sanju kako je ciknula??!!!!'' momenti lol
 
Upravo je počela prva generalna proba prvog polufinala sa crno-belim kadrovima glasanja sa nekih prethodnih Evrovizija, 1988, 2019, itd i onda ulazimo u arenu sa pogledom na spuštene LED kocke.

Šou otvara "Fuego".
 
Milose, a jel ce biti veceras na generalnoj probi ziri?
Ne znam kakvo je sad pravilo u slucaju da dodje do problema sa televotingom, nisam to ispratio.
 
Kažu da svako ko prati probu ima personalizovani QR kod kako bi znali u slučaju curenja ko je zeznuo stvar lol
 
Milose, a jel ce biti veceras na generalnoj probi ziri?
Ne znam kakvo je sad pravilo u slucaju da dodje do problema sa televotingom, nisam to ispratio.
Da, biće. Večeras glasa žiri čiji glasovi će se računati u slučaju tehničkih problema.

Drugi je nastupio Eric Saade a tu je i čuvena kocka uz lom stakla uz hit Evrovizije 2011. "Popular". Potom ide "SloMo".

Da li može da se glasa iz zemalja iz drugog polufinala u okviru RotW?
Ne.
 
Silia Kapsis sa Kipra ima lep nastup pun dinamičnog plesa, lepi su podni efekti. Sve u zelenkastim tonovima.
 
Matt sa ESC United je bio kratak u opisu i otprilike ovo je njegov utisak: Početak je sa (možda) previše dima. Ima krupnih kadrova, ali (za njegov ukus) i onih koji su baš široki i u kojima Teya Dora deluje usamljeno na sceni. Očekivao je da nastup bude intimniji, ali nije loš. Kraj sa cvetom je jako lep.

Pre strima je rekao da se konačan izgled nastupa računa od večeras, pa eto ne znam da li će u međuvremenu biti nekih korekcija.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top