ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Pa lepo su se potrudili da se istaknemo. Prvo nas stavili na fantasticno drugo mesto, onda nam uvalili siroke kadrove da se vidi sva lepota scene, a sad ni ovaj dim ne mogu da iskontrolisu, ima da se pogusimo.
 
Zanima me kako bi na nastup sada reagovao neko ko nije gledao PzE, ali takvih nema lol
 
Neki Španac na Tviteru kaže da da ima previše širokih kadrova.... Ne kontam, zaista. Kako nisu uspeli da se izbore za ono što žele...
 
Sad sam se baš razočarao. 🙁 Nisam hteo da budem ni preterani hejter, ni preterani optimista, ali sam se negde nadao da će bar biti onako intimno i mistično kao na PZE.
Na osnovu ovoga što ste napisali izgleda ništa od toga. Šveđani nas uništili.
 
Pa lepo su se potrudili da se istaknemo. Prvo nas stavili na fantasticno drugo mesto, onda nam uvalili siroke kadrove da se vidi sva lepota scene, a sad ni ovaj dim ne mogu da iskontrolisu, ima da se pogusimo.
Ako se Nina Sublatti nije ugusila, nece ni Teya
 
Samo da ne bude kao kada se hajpujem na FSCu da sam poslao pobednika pa ispadnem u polufinalu sa 35 bodova
 
Eno i Per* Jovic stavlja Story-e lepo izgleda, a i naša stena je lepša od Ukrajine nije im toliko velika kao na slikama 😂
 


ezgif-com-optimize.gif
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top