ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Pa u dosta topova na youtube-u je bila u top 10,za polufinale je skoro svugdje u top 10.
 
Meni je ostalo u sećanju da se taj press poll ispostavi kao tačan
 
Meni je ovogodišnji naš paket na nivou Krune iz 2019.

Ne sećam se kakve su tada prognoze bile ali ovo je zabrinjavajuće.
Meni je Kruna 31. mesto 2019, dok mi je Ramonda 3. ove godine 😁

Možda je nepopularno mišljenje, ali Kruna mi je među 2-3 najgore pesme koje smo ikad poslali na Evroviziju.
 
Ja verujem da cemo se mi provuci jer je konkurencija losa, malo zemalja, a mi imamo zagarantovane poene, ali kad prodjemo u finale mozemo odmah kuci zavrsili smo posao za ovu godinu
 
Suština svega je da gotovo nitko tko je bio ispod Ramonde nije izborio. Nema šanse da Moldavija, Australija, Island i Slovenija u bilo kojem raspletu situacije imaju više poena od Srbije. A bome tu su i Cipar, Poljska i Luksemburg. Nitko od nabrojanih nije prikazao kroz probe NIŠTA, pa sve i da Teya nije, opet nisu ni svi oni, a sve su to slabiji paketi
 
Kao da oni isto tako nisu biased. Ubili su se od objektivnosti sigurno
 
Pa taj press poll i nije neki pokazatelj, koliko horor pjesama je bilo sa kao dobrim nastupom i tu je osvojilo dosta glasova. To ne znaci da su dobro prosle.

Koliko ja znam oni ne glasaju ko ce kako proci ili kakva je pjesma, nego za najdrazu probu. Meni je npr. Irska i dalje horor, ali priznam da je imala super probu
 
Suština svega je da gotovo nitko tko je bio ispod Ramonde nije izborio. Nema šanse da Moldavija, Australija, Island i Slovenija u bilo kojem raspletu situacije imaju više poena od Srbije. A bome tu su i Cipar, Poljska i Luksemburg. Nitko od nabrojanih nije prikazao kroz probe NIŠTA, pa sve i da Teya nije, opet nisu ni svi oni, a sve su to slabiji paketi
Slušajmo Hrvate!

Ne, meni je samo ovo do sada prvi "udarac" koji me malo zaboleo, prosto nerealno koje su zemlje završile iznad nas i da smo samo dvema osobama u top 3 lol
 
Sviđaju mi se razglednice, tj samo ona koju sam video, ali lepo je što su stavili ranije učesnike ESC-a.
 
Ma znam, svake godine ima tamo, nego sad je histerija na Tviteru oko toga, valjda jer je moderno kritikovati Ruse.
 
Kako mi ne nedostaju 🇷🇺 i 🇹🇷 na Evroviziji. Oni bi pored 🇸🇪🇺🇦🇮🇹🇳🇴 trajno okupirali mesto u top 10, pa bi se svake godine samo 4 države borile za top 10.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top