ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Irska ce tek da napravi bum nakon polufinala ali ne može taj užas od muzike da pobedi
 
Irska TOP 2 TVT 100% 😍 ovo će biti luda godina, jedva čekam glasanje u finalu
 
Irska prešla Nizozemsku na kladionicama i ušla u top 5 😱

Iako sam uvijek oprezan s Irskom i kladionicama, oni uvijek skacu i na minimalnu pohvalu
Meni to nije nesto mnogo cudno obzirom da najvece svetske kladionice dolaze bas sa ostrva. Jos kad se uzme u obzir da su kao svi nesto otkacili na Irsku posle proba, kontam da je bilo nekih lepih uplata.
 
Publika će izdivljati na Irsku, a možda i žiri solidno podrži
 
Meni to nije nesto mnogo cudno obzirom da najvece svetske kladionice dolaze bas sa ostrva. Jos kad se uzme u obzir da su kao svi nesto otkacili na Irsku posle proba, kontam da je bilo nekih lepih uplata.

Pa da, na to mislim. Irska i UK
 
Kako mi ne nedostaju 🇷🇺 i 🇹🇷 na Evroviziji.
Svestan si da bez te dve jake zemlje EBU jedva opstaje evo već drugu godinu? Ja zaista ne želim takmičenje od jedva 37 zemalja i sa sve lošijom konkurencijom...
 
Nismo odavno pričali o Spotify Viralu. Na kraju jučerašnjeg dana situacija je bila ovakva:

1715021981180.png
 
Kipar, Finska, Australija, Moldavija, Island, Slovenija, Poljska. To je čak 7 pesama za koje odgovorno tvrdim da imaju izvesne šanse da ispadnu.
 
Svestan si da bez te dve jake zemlje EBU jedva opstaje evo već drugu godinu? Ja zaista ne želim takmičenje od jedva 37 zemalja i sa sve lošijom konkurencijom...
Bolje da probadne evrovizija nego da thunder and lightning its getting exciting bude favorit za pobedu💀
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top