ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Pokazujem sestrici ove slike i klipove sa proba, ona nije zadovoljna, samo holandija je zanima a ja nemam srca da joj kazem 🤣🥲
 
Bambiju sada nisu radile sveće, ali je publika svejedno izdivljala. Inače objavila je cover "zombie" od kremberis 🔥 sjajno zvuči, ima na yt kanalu Evrovizije koga interesuje
 
Izvinjavam se ako je glupo pitanje - zašto se ovo večeras zove Jury Show ako žiri više ne glasa u polufinalima?
 
Jedini razlog zasto bih voleo da onaj horor iz Irske pobedi jeste da imaju osam pobeda taman kad su Svedjani rasturili ceo ESC samo da stignu Irsku lol
Pa iskreno, Švedska bi i sa pobedom manje po mom mišljenju bila uspešnija država od Irske sa potencijalnih 8 pobeda. Prosečni rezultati su im prilično bolji od irskih.
 
Razglednice užas, jedino je fora i zanima me vidjeti za sve države koje dvije ESC pjesme su odabrali na početku.
Za Hrv mi se svidja sta su odabrali
 
Mene više brine kako će nam izgledati mapa na razglednici. Ako nam kojim slučajem otkinu "svetu zemlju" eto kurcšlusa.

A koncept ovogodišnjih razglednica je svakako glup. Ja sam pre da razglednice povezuju zemlju domaćina i zemlju čija je razglednica, da se promovišu lepote i zemlje učesnice i zemlje domaćina a i povezanost između evropskih država.

Za nas tipujem da su stavili Džingis Kana i Konstraktu. Prvu jer je pobedila, drugu jer je te godine skroz zaludela Evropu. Ovo ostalo što smo slali zaista nije vredno pojavljivanja u razglednici.
 
Mene više brine kako će nam izgledati mapa na razglednici. Ako nam kojim slučajem otkinu "svetu zemlju" eto kurcšlusa.
Nema mapa država, tj. nema granica, već ceo kontinent i samo piše ime države.
 
Bukvalno su oni leptirići iz 2013. bili inovativniji. :ROFLMAO: Ovo mi baš deluje potpuno random.
 
Da, baš se nisu potrudili oko grafike.

Jao, pred kraj polufinala puštaju Lane moje, Štiklu i belgijsku O Julissi Na Jalini iz 2008. :love: i još par, poput Nelly Ciobanu - Hora Din Moldova.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top