ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Evo sad ko je gledao rukomet kvalifikacija za SP protiv Spanije, imao je dosta gresaka. Mogao je da se uveri.

Meni ne smeta Duska da opet komentarise, a opet ne bih imao nista protiv da neko drugi pokusa.
 
Ne znam je l' stavljano za drugo polufinale:


Gruzijski komentator hladan ko da su svake godine u finalu lol
 
Duska je kao Predrag Strajnic iz sportske sekcije RTS. Ko to prati, zna o cemu pricam. Konstantno gresenje u izgovaranju imena igraca, zaboravljanje imena kluba koji nastupa na datoj utakmici i nedodirljiv status na RTS.
makar joj nijo nije upao u kabinu kao nesretnom Peđi. I dan danas se setim te uplašene face dok onaj lik viče "Vučiću pederu" pravo u kameru
 
makar joj nijo nije upao u kabinu kao nesretnom Peđi. I dan danas se setim te uplašene face dok onaj lik viče "Vučiću pederu" pravo u kameru
Strajnaru sam sreo na Banovom brdu i covek me je pitao iz kola gde je stadion Cukarickog (bukvalno je bilo na 100m i videli se reflektori). Sportski novinar koji ne zna gde je stadion treceg najjaceg kluba u Beogradu 😂 Olicenje kakvom kadru se pozicija ni ne dovodi u pitanje
 
Moram na ovaj deo da se nadovezem, pade mi na pamet da neki fanovi zapravo ne razumeju da je moguce da u istoj godini bude vise zemalja koje zasluzuju pobedu, a pobednik moze biti samo jedan.
Ove godine je možda bilo i najviše favorita, ali, kao što si rekao, pobednik može da bude samo jedan, taj jedan je Nemo i on je pobedu zaslužio, po mom mišljenju.

Možda mu je žiri bio malo više naklonjen, ali to je što je. Da je pobedio neko drugi, možda bi i ta pobeda bila zaslužena. Sad to ne možemo da znamo.
 
Nemo je zasluzeno pobedio imao jedan od zahtevan nastup pritom treba ono sve izvest vokalno ono sto je on radio pola njih ne uspelo zato ne vidim sto ljudi samokriticni zbog njegove pobede decko pokidao i to je to .
 
Ja ne znam kako, ali ne pamtim ovoliku ispraćenost kod nas ako ne računamo 2022. Nije Teya izazvala tu gledanost sigurno, ali nešto drugo jeste. Možda jer je početak maja bio.
 
Prošle godine se nije pratilo u medijima gotovo uopšte, samo neke osnovne informacije, zbog tragičnih događaja, pa je verovatno i taj faktor uticao.

Plus, naši mediji vole da se kače na "satanizam" i ostale stvari, a i dosta se pričalo o bezbednosti tamo i u stranim medijima, pa je sve to podgrejalo i dovelo do zainteresovanosti.
 
Da, zaboravio sam da prošle godine nismo toliko pratili zbog nesrećnih događaja.
 
Ja bih samo volela sa je ESC, a i naša predstavnica, našim medijima bio interesantan i pre 7.maja ove godine. Ni reč o predevrovizijskim koncertima. O Teyinom ispraćaju u Malme, ni jedan veći portal nije pisao, kao ni o njenom boravku u Malmeu do polufinala. Umesto toga, svi mediji su naširoko pisali kako je Aleksandra Mladenović slupala auto i dogadjaje Elite.
Da je Duška upola gostovala i promovisala srprsku predstavnicu, koliko sada obilazi televizije i priča da je tužna zbog ESC u Švedskoj, možda ne bi gledali u desnu stranu tabele.
Prosto je neverovatno, koliko je sad, kad je završen ESC svima interesantan, a kad je trebalo promovisati našeg predstavnika,našim medijima , sve drugo im je bilo preče. I baš zato da sam na mestu ljudi iz RTS, osim na Novu S kod Maje Nikolić, i eventualno K1, druge medije bih sa kulturno otkačila uz "Hvala na saradnji".
 
Back
Top