fi Finska 2022: The Rasmus - Jezebel

Koliko god volim ovu grupu meni ovo sve više i više deluje kao teški flop. Ako i prođe u finale tamo će lizati patos
 
Ne mogu reci da sam prezadovoljan, ali meni je ovo dosta dobro. I vokalno. Mozda su menjali malo nastup ili ne zbog trenutne situacije, ali nije mi lose. Svakako ostaju moji favoriti u finalu i imaju moju podrsku.
A slazem se sa @Josipom. da ce to biti bolje sa publikom.
 
Bolji je vokal, intonacijski, volumen glasa njemu fali te fali, tu teško da Im pomoći, pogotovu kod rok muzike..
Generalno je ok, vizuelno je dobro, mislim da ide dalje..
 
Last edited:
Ja Lauriju (kao recimo i Konstrakti i Šeldonu) sve verujem kad peva, i za mene su i pesma i nastup sasvim dovoljno interesantni i ubedljivi. On fakat nema energiju u vokalu, ali je ima u prisustvu na sceni i kretanju. Ja i dalje ovo vidim mnogo više da prolazi nego da ne prolazi.
 
Ima vokalnih poteškoća, čuje se. Nadam se da će to ispeglati, meni je pesma i dalje vrh, a što se rezultata tiče, definitivno očekujem sredinu desne strane tabele.
 
Najvece razocarenje za mene, bez dileme. Skroz neubedljivo izgledaju i zvuce. Ne znam sta se desava sa velikim imenima na ESCu ali definitivno postoji neko "prokletstvo" jer ovo nije prvi put da se pojavi neko svetski poznato ime i onda na ESC sceni deluje amaterski i neubedljivo.

Bogami, finale veliki znak pitanja. Ako uspeju da prodju, u finalu desna strana tabele bez dileme. Bas steta. Pesmu i grupu volim ali ovo je slabo.
 
Kao veliki ljubitelj rock glazbe mene oni stalno nekako ostavljaju ravnodušnim, i grize me to, ko neki svrab iritantni, jer želim obožavat, a nmg, samo su mi okej, očekivao sam prolaz naravno
 
Meni je ovo jako slabo za neku rok pesmu, a i sam nastup, a i ja sam ljubitelj rok muzike, po meni nisu trebali dalje.
 
Back
Top