fi Finska 2024: Windows95man - No Rules!

Toliko su odvratni i degutantni. Njih ne bi nazvao muskarcima, niti djecacima, niti twinkacima, niti he/him, he/they, ze/zeir, they/them nego obicnim komojuterskim virusom i bugom, uz oprostenje svim virusima i bugovima!
 
O šit, nadah se da su u suprotnom pf-u da to pf preskocim al vidim da su u našem :(
 
Стварно Финска може на хлађење од финала ове године, али чини ми се да ће имати довољно подршке публике за пролаз
 
Pa proći će bez problema, nastupaju u drugoj polovici pfa, znači vjerojatno će ih stavit zadnje da zatvore. Tu su Island i Švedska, potencijalna 24 boda već u startu. Ni u ludilu ne vidim da ovo može ispast. Pitanje je samo kako će proći u finalu, koliku će točno podršku dobit od publike, kod žirija patos naravno
 
Da li će publika da glasa ili ne za ovo, ne znam, meni je sve u paketu očaj živi.
 
Kad nemaju jaku pesmu, šalju igrokaz. Nije to loš recept za privlačenje glasova publike. I mi bi to trebalo pod hitno da usvojimo na strateškom nivou, samo što smo nesposobni, a jedna lasta Konstrakta ne čini proleće.
 
Što je najgore - meni je pjesma vrh jer volim taj eurodance iz '90-ih i ubjeđen sam da će podići publiku na noge i razmrdati ih ali opet brate mili čemu tolika degutantnost i neukus, sam performans mi je isto interesantan i drži pažnju jer su dvojica njih na sceni i svako svoju politiku vodi te smatram da im je potpuno bespotrebno skidanje u gaće i pravljenje neuračunljivih facijalnih ekspresija, da je u pitanju neka njesra numera pa i da razumijem da hoće time da skrenu pozornost na drugu stranu...

O ispadanju u polufinalu nema ni govora, očekujem da budu u među 10 najboljih po publici ali će ih žiri neminovno sahraniti tako da neka sredina tabele, slično Let 3 recimo, šteta što nema ništa od pobjede Finske ove godine! :D
 
Jutro nakon, hladne glave, došao sam do zaključka da je Finska ipak izabrala najbolje šta je mogla, pucaju opet na tvt i mislim da bi moglo upalit. Ne znam dal bi sa drugim pjesmama prošli bolje nego što će proći sa ovim. Ovo je ogroman tvt bait. Vidim neki uspoređuju ovdje sa Let 3, kao degutantan nastup, sranje pjesma, ovo ono, prošle godine kad sam čitao komentare reko ovo da čita netko sa strane pomislio bi da su se Letovci u najmanju ruku pojebali na sceni, takvi su komentari bili. Rezultat svega toga je bilo 7. mjesto na tvt, a ova pjesma je nekih 10 puta prijemčljivija publici. Mama ŠČ je bućkuriš koji je odlično upakiran. Ovo je baš neki throwback na 90te zvukom, još se zovu Windows95, nastup ludilo, što se odlično uklapa sa Finskom kao državom, baš ima smisla. Meni su bili jučer zabavni, iako mi nisu bili favoriti, i bilo mi je žao što Sara nije pobijedila, ali polako mi i ova pjesma ulazi pod kožu. Mada jasno mi je da je niđe veze pjesma, ali ako je igdje to nebitno onda je to esc, ovo je definicija esca za prosječnog gledaoca xD

Ovako neka moja jako rana prognoza je da itekako imaju šanse za top 10
Izuzetno lepo rečeno, imaju šanse i te kako za Top10.
Onaj Nemac 'Eurovision Histories' kaže da kod TVT-a u finalu će biti između 1. I 5.mesta a kod žirija izmedju 18. i 26. A konačno 10. i apsolutno se slažem.

Mada, ja lično mislim da je estonski 5miinust i puuluup i dalje bolja kompozicija čak i za TVT od ovih i da će tu biti žestoke borbe između te dve zemlje ko će više uzeti TVTa, a Estonci kod žirija uzimaju znatan broj bodova sigurno, tu nema puno rasprave jer ono je donekle i jury friendly pesmica
 
Šta se ovde desilo kukuu

Đabe UMKetina doživljava renesansu ako svaku drugu godinu biraju nekonkurentnu pesmu (Aksel, Rasmus, Vindousetina)
 
Meni je ovo zapravo u glavi i cak mi se cini da su cisto rezultatski mozda najbolji izbor.

Bokserice komentarisao ne bih.
 
Meni je ovo iskreno glupost. Stvarno mi vise nije interesantno da gledam naga muska tela… Evrovizija je nekada bila porodicni sou, sada kako ide, pomerice program za kasnije sate.
 
Meni je ovo iskreno glupost. Stvarno mi vise nije interesantno da gledam naga muska tela… Evrovizija je nekada bila porodicni sou, sada kako ide, pomerice program za kasnije sate.
Jako tacna konstatacija
 
Veoma loše čak i za moje quirky standarde, mislim da ovo prolazi u finale jer je jako jadno.
 
Meni je ovo iskreno glupost. Stvarno mi vise nije interesantno da gledam naga muska tela… Evrovizija je nekada bila porodicni sou, sada kako ide, pomerice program za kasnije sate.
Sa ovim se slažem. Doslovno više nemaju ideja šta da rade na sceni pa se ide iz krajnosti u krajnost.
 
Back
Top