fi Finska 2024: Windows95man - No Rules!

Nije problem skidanje žena i muškaraca to smo videli hiljadu puta sve i svašta, ovde je veći problem što pesma nije dovoljno ni zanimljiva ni catchy, o kvalitetu nekome tek da ne govorimo..
 
Bukvano sve u vezi ovoga je jedna katastrofetina i ne mogu da shvatim uopšte kako i zašto je neko uložio trud i novac da za ovo glasa. 🤷‍♂️
 
Mrzim kada neko pošalje joke, zato što mi je to u većini slučajeva najobičnije forsiranje šale. Ovo je tako glupo i neduhovito. Male su šanse da će pesma vremenom da mi se svidi.

Jedino što mi se zaista sviđa, jesu goli muškarci na sceni.
 
Ispao bih licemjeran da serem oko njegovog donjeg veša jer mi lani nisu smetali deda Mrle i Prlja u istom izdanju, tako da nemam problem s time, ali mi smeta što je takva vrsta nastupa nadomjestak za nepostojanje pjesme. Ista je toliko prazna, šuplja, generična, bez ikakve poante i onda jedino čime mogu skrenuti pažnju je ovakvim nastupom. Ne odobravam.
 
Ja se brinem za sebe 💀 ali meni Finska već 4 godine za redom u TOP 3, navukao sam se i na No Rules.
 
No Rules nastup je toliko los da ne mozes da skrenes pogled. Ako ista, najverovatnije mi nece biti u bottom 5 kad izadju sve pesme. x'D
 
Malo mi se slegla pesma, zapravo je nastup digao iz mrtvih.

Nisam neki preterani ljubitelj campfesta, ali sam siguran da ima svoju publiku. Može da bude preko 100 tvt u finalu, kod žirija patos naravno.
 
E da, Vox populi uživo niđe veze, pokazalo se da najbolji šou odnosi pobedu što je logično
 
Znači počnete li da botujete za OVO, ja se odričem forumaša... 😛😁
 
Da, samo što bi Vox populi mnogo bolje verovatno prošao od ovih gološijana jbg..
Jbš show ako se obrukaš za ceo život, madaa dobro ESC odavno nije ono što je nekada bio i to je jednostavno svima jasno..
 
  • Like
Reactions: raz
Meni ovo majke mi bilo favorit na osnovu audio snimaka koje sam cula, al nisam ispratila finala tako da sam se slogirala kad sam videla da su pobedili, uopste nisam ocekivala xD mozda i Sasa pobedi hahahahaha
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ne mogu da prežalim što Sara nije otišla, ali sada kada vidim nastup.. Bila je neubedljiva po mom ukusu, nije me ni dirnulo. Emocije nula. Svakako je bolji izbor nego ova dvojica cirkuzanata. Cyan Kicks su imali dobar nastup i Sexmane.
 
Back
Top