fr Francuska 2024: Slimane - Mon Amour

Ovo je predobro, ovakav pokid u live performance-u! :O
 
Ne mi se svidža baš toliko francuska pesma, toj melodiji fali života i kulminacije. On je vokalno vrlo dobar i prijatno ga slušati.
 
Nisam slušao više od mesec dana pesmu, ali ostao mi u glavi onaj refren kada peva visoko, što je dobar znak. Ima upečatljive delove, možda sve to i bude dobro u kombinaciji sa odličnim nastupom.
 
Kakav glas, kakva emocija, kakav smorfest od pesme
A šta bi ti, Skubili, nudim ti Gunillu, zabavu, veselje, vrcavost, odbijaš, sad se žališ ovde dosadno, prezahtevan si Skubče.. 😭🥹🐸😌
 
A šta bi ti, Skubili, nudim ti Gunillu, zabavu, veselje, vrcavost, odbijaš, sad se žališ ovde dosadno, prezahtevan si Skubče.. 😭🥹🐸😌
Menjao bih njega za onu na roze konju 😂😂😂
 
  • Love
Reactions: Mrm
Mene baš neka pesma mora da obori da bih ga skinuo sa prvog mesta na rang listi. Sinoć me je raznežio na Dori. Iako nosi one crne odore, na specifičan način mi je privlačan xD
 
Šta kažete na Pariz 2025? 🤩

Mislim da ću navijat za njegovu pobjedu i u ovom trenutku mogu lako zamislit da se bori za istu, a i s ovakvom pjesmom i vokalom sve je izglednija potencijalna pobjeda kod žirija plus očekujem i dobru podršku publike, nešto kao Barbara Pravi
 
Šta kažete na Pariz 2025? 🤩

Mislim da ću navijat za njegovu pobjedu i u ovom trenutku mogu lako zamislit da se bori za istu, a i s ovakvom pjesmom i vokalom sve je izglednija potencijalna pobjeda kod žirija plus očekujem i dobru podršku publike, nešto kao Barbara Pravi
Nije nemogući scenario.
 
Šta kažete na Pariz 2025? 🤩

Mislim da ću navijat za njegovu pobjedu i u ovom trenutku mogu lako zamislit da se bori za istu, a i s ovakvom pjesmom i vokalom sve je izglednija potencijalna pobjeda kod žirija plus očekujem i dobru podršku publike, nešto kao Barbara Pravi
Ne verujem u to, ova pesma je previše dosadna da se tako visoko plasira ili pobedi previše je obična, a njegov glas možda previše sirov, napadan i boja glasa i prenaglašeno mi je na kraju sve to..

Nije on za poredjenje sa Barbarom, ona je ipak pored vokala(mnogo prijatnijeg od Slimanija) došla i sa PESMOM..
 
Ne bi bilo lose da Francuska pobedi nisu dugo na ESC .
 
Taman posle Olimijade da im dođe i ovo.

Ali onda bih ja rasteretio Pariz, Lion bi bio opcija po meni..
 
Back
Top