fr Francuska 2024: Slimane - Mon Amour

Francuzi ove godine imaju i glas i pesmu, samo je greska sto je toliko rano objavljena. Sto se tice ove mucenice iz Ceske, ne zna se sta je gore....
 
Francuzi ove godine imaju i glas i pesmu, samo je greska sto je toliko rano objavljena. Sto se tice ove mucenice iz Ceske, ne zna se sta je gore....
Pa glas imaju ali pesmu/ muziku/ instrumental ne 😂
 
Meni je nekako hladna ova pjesma s obzirom koliko je oskudan instrumental, pri tom me ni on nije uvjerio u to što pjeva...
Kao da je krojena s namjerom da se dokaže i pokaže samo njegov raskošan vokal i ništa drugo, ja ovdje emociju nikakvu ne osjećam iako se dotični vidno ''daje'' u interpretaciji ali ne dopire do mene, jbg. :coffee:

Da će evrovizijski nastup biti bogat i profi odrađen u to ne sumnjam, po žiriju ga već vidim pri vrhu a za publiku baš i nisam siguran, za sad mi je najrealniji La Zarin scenario mada daleko je maj.

Potpisujem. Nasiljeno mi je sve i ne dopada mi se. Ne smeta mi, ali meeeeeeh.
 
Ja sam jedini koji obožava ovu pesmu izgleda 😍 Inače nisam tip za balade ali ova mi prija.
 
Ja sam jedini koji obožava ovu pesmu izgleda 😍 Inače nisam tip za balade ali ova mi prija.
Pored mene zivog. :eek:
Iskreno se nadam da je nece menjati ili mnogo menjati. Meni je ovakva kakva jeste savrsena. Ne znam kakav nastup bi trebao da bude, ali svakako ocekujem da bude sveden.
Pesma koja mi nije dosadila i svaki put u meni budi emocije.
 
Imam osećaj da je pesma izašla pre nekoliko godina.
 
Meni je i dalje ovde u prvom planu njegov glas, pesma kao dai ne postoji
 
Dobra je, on je dobar pevač, ali smorila malo.
 
Meni je ova pjesma na On Repeat listi na Spotiju od novembra i otprilike je čujem par puta sedmično i ne dosadi mi. Trenutno mislim da će da osvoji žiri, možda i ubjedljivo.
 
Meni je on broj 1 i dalje od do sada izabranih
(iako sam mislio da neće biti, kad je tek izašla pesma)
 
Trebalo mi je malo da skontam zašto 25.02. ali DA, DA

apsolutno-volim.png
 
Back
Top