fr Francuska 2024: Slimane - Mon Amour

Ako Elsa Lila pobedi u Albaniji, i imamo ovo za Francusku vec, ja sam u šoku da imamo takav kvaliltet na samom startu NF sezone, i baziranje samo na vokal na Evroviziji...ako se to desi, želim da sanjam i mašatm dok to traje, dok imamo ta dva samo izabrana, da je to put kojim ide ESC.... :love:
 
Ako Elsa Lila pobedi u Albaniji, i imamo ovo za Francusku vec, ja sam u šoku da imamo takav kvaliltet na samom startu NF sezone, i baziranje samo na vokal na Evroviziji...ako se to desi, želim da sanjam i mašatm dok to traje, dok imamo ta dva samo izabrana, da je to put kojim ide ESC.... :love:
A gde je muzički kvalitet u ovoj pesmi? 😭

Instrumental je toliko siromašan da ne zvuči ni kao demo, pesma je doslovno 99% vokal sa samo 2 note na klaviru. Odavno nisam čuo oskudniji instrumental u nekoj evrovizijskoj pesmi.
 
A gde je muzički kvalitet u ovoj pesmi? 😭

Instrumental je toliko siromašan da ne zvuči ni kao demo, pesma je doslovno 99% vokal.
Dobro "dobili" smo dve vokalne egzibicije, od 38 takmičara, sledeće dve su kompozicije, i tako dalje, maštaj Mrm, maštaj.... 😌
 
Dobro "dobili" smo dve vokalne egzibicije, od 38 takmičara, sledeće dve su kompozicije, i tako dalje, maštaj Mrm, maštaj.... 😌
Svakako ne mislim da je loša pesma, jer on izvuče maksimalno koliko može da se izvuče, ali bih rado prihvatio neki revamp.
 
Svakako ne mislim da je loša pesma, jer on izvuče maksimalno koliko može da se izvuče, ali bih rado prihvatio neki revamp.
Nemoj molim te, ostavi meni Abaniju i Francusku, da uživam, evo tebi ostalih 36! Ne uzimaj mi i ovo! 🥺 🥺 imaj srca..
 
Slimane... I kida i leči dišu u isti mah... ❤️
 
Od do sada izabranih pesama, ubedljivo najbolja. Verujem da ce mi biti visoko kotirana i nakon sto cujemo sve ostale pesme.

Ukoliko ziri ovo nagradi onako kako mislim da hoce, moze biti visoko u maju.
 
Ako posmatram pesmu kao takvu sjajna je. Ako je stavim u kontekst takmičenja već daleko manje.
Predpostavljam da bi žiri mogao ovo nagradati u znatnoj meri . Publika daleko ispod oog što se projektuje po kladionicama. Realno sredina skora bi bila najrealnija a ako se i ogrebe o top 10 neće biti čudo, jer smo imali još koliko lošijih stavri u vrhu tabele.
 
Pita me neki dan drugarica da li ima nekih odabranih pesama za ESC, ja reko' Češka i Albanija samo :D Toliko mi je ovaj nebitan da sam zaboravio da Francuska učestvuje lol
 
Sad, kad imamo vec jedan odredjeni broj pesama u nf sezoni, moram da konstatujem - po mom ukusu samo jedna pesma moze da parira ovoj (St Pedro u Spaniji). Covek mi je bas ozbiljno uboo zicu 😂
 
Meni je nekako hladna ova pjesma s obzirom koliko je oskudan instrumental, pri tom me ni on nije uvjerio u to što pjeva...
Kao da je krojena s namjerom da se dokaže i pokaže samo njegov raskošan vokal i ništa drugo, ja ovdje emociju nikakvu ne osjećam iako se dotični vidno ''daje'' u interpretaciji ali ne dopire do mene, jbg. :coffee:

Da će evrovizijski nastup biti bogat i profi odrađen u to ne sumnjam, po žiriju ga već vidim pri vrhu a za publiku baš i nisam siguran, za sad mi je najrealniji La Zarin scenario mada daleko je maj.
 
Od do sada izabranih imamo dva odlična vokala sa skoro pa neprimetnim pesmama i jednog očajnog pevača sa odličnom pesmom
 
Back
Top