fr Francuska 2024: Slimane - Mon Amour

Slimane je krenuo na dalek put, put severa.. U karavanu.. Lagano, ali postojano, sigurno..

Kažu rano?

Ali vazda zaboravljau da i dalje važi ona stara dobra - "Ko rano rani, dve sreće grabi"... 😉
Slimane ne radi ništa Ad Hoc, temeljito se priprema.. Potkovan muzičkim znanjem do srži, do biti, do suštine, nema zastajanja, korak, po korak, sačekuje konkurenciju kod svakog ćoška i brz je na okidaču.. Slimane je pošao po poluge i neće dozvoliti da bude lak plen..
Kroz tunele i preko mostova, preko pašnjaka i malih kamenih gradova obojenih bojama pozne jeseni, Slimane lagano nestaje na horizontu...
Est-ce que tu m'aimes ?
Est-ce que tu m'aimes
Est-ce que.......
Zabiću sebi la baguette u oko
 
Zabiću sebi la baguette u oko
xu7EZm7.gif

Kod nas je prevedeno kao: "Zašto mi ne pucaš u glavu" ili tako nešto, a bukvalni prevod... Koju polugu treba da povučem da bi mi pao sef na glavu... :ROFLMAO:
 
Kako vreme prolazi, ovo mi je sve vise "work of art"
 
Inače pratkikujem da čujem pesme kad sve izađu, znam da sam čuo ovu al već sam je zaboravio i ko da je nisam čuo. Tako da, razmišljam da nastavim svoju tradiciju.
 
  • Like
Reactions: FFM
Inače pratkikujem da čujem pesme kad sve izađu, znam da sam čuo ovu al već sam je zaboravio i ko da je nisam čuo. Tako da, razmišljam da nastavim svoju tradiciju.
Bebi vratio Predmet Slimane u fioku!
 
Najbolje je kad se ne zapamte stvari, drugi put se čovek iznenadi.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
@Bebi

Idi u temu "Šta trenutno slušate" i poslušaj zadnju postavljenu numeru..malteška super zvezda Jessica Micaleff će te oboriti s' nogu... 🥵
 
Živim drugi stil života, ne vredi...
 
Ovo njije NF, ovo je nešto posebno, nešto nesvakidašnje, vanvremenski, vanpredmetno, ovo je nešto što se ne da opisati rečima... ❤️ 🤍
Mrmi, ne znam šta je ovde smešno sem tebe.
Svako ima svoj život van Foruma i ima pravo da razmišlja na svoj način.
Zašto pojedinci sve bukvalno shvataju, ne znam. I ne zanima me.
Mene lično prve verzije pesama za takmičenje ne zanimaju, jer nestane hajp ako sve slušam. Ne bavim se muzikom da bi me interesovao svaki ton i kakav je aranžman pesme. Zanima me samo konačan proizvod i da li mi prija uhu.
Ta pesma koja je tebi "vanvremenska" uspavanka, meni je neinteresantna. Ali to nije razlog da se ne razumemo i ne poštujemo, zar ne?
 
Last edited:
Mrmi, ne znam šta je ovde smešno sem tebe.
Svako ima svoj život van Foruma i ima pravo da razmišlja na svoj način.
Zašto pojedinci sve bukvalno shvataju, ne znam. I ne zanima me.
Mene lično prve verzije pesama za takmičenje ne zanimaju, jer nestane hajp ako sve slušam. Ne bavim se muzikom da bi me interesovao svaki ton i kakav je aranžman pesme. Zanima me samo konačan proizvod i da li mi prija uhu.
Ta pesma koja je tebi "vanvremenska" uspavanka, meni je neinteresantna. Ali to nije razlog da se ne razumemo i ne poštujemo, zar ne?
Dušoo, kako nisi do sada shvatila da je Mrm jako strastvena osoba u svemu što radi. Njega radiii 🤣🤭
 
  • Love
Reactions: Mrm
Nemam ništa protiv Mrmijeve strastvenosti. On ovde koristi reč "vanvremenski" koju sam pre neki dan upotrebila u drugoj temi u drugom kontekstu.
 
Imam samo da kažem, Tagħna Tnejn.
 
Imam samo da kažem, Tagħna Tnejn.
Baš mi je drago za The Two of us. 😛
I što je Petar veseo. 😎
P.S. Pomozite Green man-u, napravite neki izbor Mistera. Jedva čekamo. 😍
 
  • Haha
Reactions: Mrm
За сада, када имамо само једну познату такмичарску песму, ова балада изгледа као потенцијал за ТОП 10, али ценим да ће се хајп стишавати како време буде пролазило, а конкуренција све више буде јачала. Ценим да ће хајп око Француске трајати као код Бугара 2022.
 
За сада, када имамо само једну познату такмичарску песму, ова балада изгледа као потенцијал за ТОП 10, али ценим да ће се хајп стишавати како време буде пролазило, а конкуренција све више буде јачала. Ценим да ће хајп око Француске трајати као код Бугара 2022.
Bugarska 2022 hajp oko pesme nije ni bio ako se na ono neko hajpovao taj nije normalan nije mu dobro .
 
Sad videh da je izabrana pesma. Iskreno, dosadna pesma sa pretencioznim pevanjem na ivici dernjanja. Nije me dotakla.
 
  • Like
Reactions: FFM
Back
Top