Fudbal

BRUKA I SRAMOTA Rusija koja ozbiljan fudbal ne igra 2 godine ocitala na je lekciju ovi nasi bez volje i zelje dok Rusi ginu za svaku loptu .
Убедительная+победа+в+братском+матче+при+шикарной+поддержке+трибун+++Сборная+России+уверенно+о...jpg
 
Bruka i sramota je da uopšte igramo sa diskvalifikovanom reprezentacijom
Kako kog ovakva Rusija je mnogo jaca od nas ljudi su nam danas mogli dati 5-6 golova bez problema nasa bez zelje bez motiva Rusi su grizli .
 
Pa zar nije poništen ovaj poslednji gol zbog ofsajda, malo sam gledao. Komentator je nekoliko puta ponovio.
 
Pa zar nije poništen ovaj poslednji gol zbog ofsajda, malo sam gledao. Komentator je nekoliko puta ponovio.
Bilo 4-0 al da nije ponisten bilo 5-0 . al kada nasa odbrana ko semofor .
 
Kuku, posle tog poništeno još jedan primili, pa skoro kraj bio.
 
Finalisti grupe C dodatnih kvalifikacija za Euro su (očekivano) Gruzija i Grčka. Tako bih volio da Gruzija napravi senzaciju i ode na Euro na kraju 😍

BIH trenutno vodi protiv Ukrajine, a Island protiv Izraela (kako je zapravo smiješno što oni igraju lmao)
 
BiH vodila protiv Ukrajine 1:0 do 80 i neke minute i onda Ukrajinci dali gol, a poslije toga još jedan 😩 Priželjkivao sam pobjedu, pa da likujemo nad favorizovanom Ukrajinom

Neće nas pa neće, a baš sam htio da sa Savom Miloševićem odemo na EURO...
 
BiH i Izrael su jedine reprzentacije koje su bile na SP, a nisu nikada na EP.
 
Piksi definitivno nema moju podrsku vise, a ovaj poraz nije razlog toga. Razlog je bahatost, skandalozne izjave, sve vise sumnjivih igraca na spiskovima i u prvoj postavi. Poziv za Srdjana Mijailovica ne bih da komentarisem 😂 Kristijan Belic igra redovno, prvu postavu u AZ Alkmaru, i to je klasican zadnji vezni, sto nama fali. Ali nedajtiboze da ne igraju Racic, Maksimovic i ta ekipa.
 
Kakav blam za Grke, nekadašnji prvaci na prvenstvu pre 20 godina...
 
Isto sam malkice vise bio za Gruziju, makar da ucestvuju po prvi put. I da Kvaradona vidi sveta kao reprezentativac.
 
Back
Top