Fudbal

On kad bi i na slijedećem svjetskom igrao, mislim da mu ni tad nitko ne bi bio do koljena, svi ostali izgledaju smiješni kraj njega, ko da protiv djece igra xD
 
Pa po stilu i načinu igre nije nemoguće da će igrati.
Sumnjam da je mnogo više trčao i pre 10 godina, a razliku pravi svakim dodirom sa loptom.
Čista magija! 🫡
 
Zakasnio sam za prošlu utakmicu. Očekivana pobeda Argentine. Mesi majstor, nema šta.

Francuska 3:0 Irak
Norveška 2:1 Senegal
Jordan 0:0 Alžir
 
Ajme meni kolko je naporno pratiti utakmice po ovakvim terminima.

Znaci jedva cekam da se prvenstvo zavrsi.
 
Pa po stilu i načinu igre nije nemoguće da će igrati.
Sumnjam da je mnogo više trčao i pre 10 godina, a razliku pravi svakim dodirom sa loptom.
Čista magija! 🫡
Očekujem da će se penzionisati ako uzmu drugo svetsko. Ako ne uzmu onda možda i nastavi da igra do sledećeg prvenstva pošto će se jedan meč igrati u Argentini. Penzionisati se pred 100 hiljada ljudi u glavnomg gradu svoje zemlje zvuči primamljivo :D
 
Baš bi bio let down da se penzioniše u Majamiju u klubu koji postoji jedva 10 godina i nema nikakvu istoriju, recimo Neymara kakav god da je baš poštujem što se vratio u svoj dečački klub Santos i igra tamo gde je krenuo. U slučaju Mesija da se vrati u Newell's Old Boys i da se proprati malo argentinska liga pošto korpo kapitalistička priča koju furaju Ameri i Saudi Arabija isisava dušu iz fudbala.
 
Norveška 2:1 Senegal
Jordan 1:1 Alžir

Ako sam dobro skontala, ove dve mogu da prognoziram. Juče i danas sam imala manji haos, nisam stizala skoro ni ući na internet.
 
Fudbal
Back
Top