Očekujem da će se penzionisati ako uzmu drugo svetsko. Ako ne uzmu onda možda i nastavi da igra do sledećeg prvenstva pošto će se jedan meč igrati u Argentini. Penzionisati se pred 100 hiljada ljudi u glavnomg gradu svoje zemlje zvuči primamljivoPa po stilu i načinu igre nije nemoguće da će igrati.
Sumnjam da je mnogo više trčao i pre 10 godina, a razliku pravi svakim dodirom sa loptom.
Čista magija!![]()