gr Grčka 2024: Marina Satti - ZARI

Pa što onda pratiš, ako ti je sve ogavno i grozno?
Ogavno i grozno? kada sam rekao to? Zato sto sam fan ovog takmicenja, ali da imam svoj stav o tome kako je nekada bilo i sada.
 
Pa uglavnom se žališ. Meni bi fakultativno bavljenje nečim što me uglavnom nervira samo isisavalo energiju i ubijalo u pojam, ali dobro, svako je drugačiji.
 
Grci sa turbo folkom uvek dobre rezultate imaju.

Srbijo uči.
I 2000ih kad je bio pik njihove turbo folk ere mi smo bili kvazielita, a u stvari smo bili isto sto i oni i slusali njihove pesme. Problem je sto mi imamo pogresnu percepciju evrovizije vec 20 godina. Puna su nam usta nekog brukanja, vazda smo ograniceni kao tepsije
 
Malogradjanski mentalitet.

Kao da se ne brukamo. Pa sama evrovizija je bruka sama po sebi. Lol

Vadi Desingericu,MC Stojana, Ludu Karlu, idemo na max idemo na max
 
Ljudi se zapravo stide samih sebe jer da su drugaciji i muzicka scena bi bila drugacija. Ako vam je turbo folk brukanje onda slusajte umetnost, pa da razvijemo jaku alternativnu scenu, pa cemo to onda slati. Ovako cutite i pokrite se usima.
 
Evrovizija je mesto za apsolutno svaki žanr. Ne razumem gnušanje turbo folkom, svaki žanr ima svoju publiku, a upravo ovakve pesme zadnjih godina beleže fine rezultate, osim ako se ne pretera sa nastupom kao Albanija 2022.
 
Zamislite da je ove godine tamo bila Luda Karla. Jebeš Josta šta bi ona napravila. Tamo bi izbio treći svetski rat
 
Ima hitčinu i baš je briga. Ona puca od harizme i izgleda kao da ima 25 godina. Meni je žao jer trpi buling od strane jevrejskih fanova, urnišu je na mrežama. Nastup je mogao biti za nijansu bolji ali što neko kaže, bila je poenta da bude mess. Takođe njeno prijateljstvo sa Nemom 🤩
 
buling od jevrejskih fanova trpe svi ucesnici koji su hteli da posalju neku poruku mira itd nije ona jedina... jos jedan razlog za diskvalifikaciju izraela, jer to sta rade njihovi fanovi nije nikad niko radio na esc
 
Zamislite da je ove godine tamo bila Luda Karla. Jebeš Josta šta bi ona napravila. Tamo bi izbio treći svetski rat
Cak imam osecaj da bi bila manja od makovog zrna. Daje mi vajb psa koji laje iskljucivo u svom dvoristu.
 
У мојој глави је била 10.
Баш је огромну ствар направила, у 20 највиралнијих на свијету ау Грчкој, прва 2 мјеста на дневној Споти листи су њене 2 пјесме, Зари и Микстејп, пјесма од 10 (!) минута па је оборила и Тејлор Свифт у Грчкој по том питању.
Баш су је завољели људи тамо и надам се да ће каријера још јача да буде
 
Preharizmaticna zena i zao mi je sto u ovom ludilu nije dospela do zasluzene paznje.
Kako nije dospela? U odnosu na konkurenciju i kvalitet pesme prošla je zaista fenomenalno!
Koliko pesama koje su neuporedivo teže vokalmno i neuporedivo bolje pesme i izvodjači i nastupi su završili ispod Grčke..
Realno mislim da su Grčka, Jermenija i Švedska u odnosu na realan kvalitet plus vokalne mogućnosti prošli mnogo bolje nego što zaslužuju..
Pogledaj kako je ove godina prošla Norveška, kako je prošla Slovenija? Srbija?
 
Ma hoće sigurno, ali ja sam ubeđen da bi se dokopala top 10 da je nastup bio ubedljiviji. Baš sam utiska da nisu dali svoj maksimum, a za pesmu ovog tipa je moralo da grmi.
 
Шта знам, била је подалеко од топ 10, мислим да људима није сметао наступ генерално, једноставно жири није био загријан за пјесму као што смо се и плашили. А и публика се фокусирала на топ 3, па и топ 5 свој, па није имала много шансе за 100+
 
Ma ovo je sjajan plasman, da je osvojila kao Luke Black 24.mesto i to bi bio odličan rezultat ako gledamo kvalitet naspram rezultata, realno su bolje pesme i vokali ostali i bez finala ne samo ove godine, nego i prethodnih godina.
Da sam Marina, pevao bih narednih 10 godina zbog top 11 plasmana, a i držao bih sliku svih 5 članova žirija iz Švajcarske na zidu, a posebno bih držao sliku Nema na zidu, jer da se njih dvoje nisu sprijateljili, ona bi od Švajcarske dobila nula, jer Švajcarska makar njihov žiri ne bi nikada ni jedan poen dao Švajcarskoj, jer i mnogo boljim pesmama iz Grčke nikada od žirija nisu ništa davali ranije. Grci i Švajcarci se dogovorili, mi vama 12, vi nama 12, TRAMPA, Duška Vučinić je to odmah rekla :D
 
Back
Top