gr Grčka 2024: Marina Satti - ZARI

I meni je malo žao što joj je izmakao top 10 plasman, nekako mi teže padne 11. mesto nego 15-16.

Svakako je još jedan dobar rezultat za Grke, iako konstantno kukaju. Tri od poslednje 4 godine su u top 11. Nadam se da će i dogodine da nam spreme nešto na grčkom, koji mi je možda i najlepši evropski jezik.
 
Meni je ovo top 10 materijal mnogo više od Jermenije, ali falio je neki segment u nastupu definitivno.
 
I ja bih zamenio plasmane Grčke i Jermenije. Gotivim Jako, ali sam i dalje malo šokiran da je osvojila više poena žirija nego publike. To mi je jedan od zaista wtf momenata ovogodišnje Evrovizije.
 
I meni, kapiram da je ih je žiri nagradio kao jedinu pesmu koja je autentična po zvuku.
 
I meni je Jermenija (pozitivno) iznenađenje, ali valjda žiriju odgovara ona opuštencija, lagano a predobro pjevanje i pozitivan duh koji ta pjesma nosi.

Grčka se nije proslavila kod žirija generalno, ne znam da li je i 10 zemalja glasalo za nju, oćito im nije 'sjeo' zvuk
 
S tim da je Grčka bila na jedno mjesto od top 10 a Norveška 15 mjesta ispod :(
 
Konstruktore, pomiri se sa činjenicom da je pesma koju ne podnosiš ostvarila dobar plasman. Dešava se.
 
Marina je ostvarila najbolji televoting za Grcku i po poenima i po mestu jos od 2013. godine.
 
Konstruktore, pomiri se sa činjenicom da je pesma koju ne podnosiš ostvarila dobar plasman. Dešava se.
To što su opstvarili dobar plasman ne govori o tome da je to dobra pesma odnosno da poseduje kvalitet, nego govori o izuzetno losem muzickom ukusu ljudi koji glasaju na Evroviziji.

Podsecam te da je i Moldavija 2017.godina ostvarila top 3 plasman sa nikada više random pesmom na evroviziji....
A kada je taj bend imao mnogo melodičniju i kvalitetniju pesmu 2010.godine je bio bottom 3 ili bottom 5, ljudi su živa bića pa greše...

Španija je sa svojim najlepšim i najkvalitetnijom pesmama ostvarivale nazepažene rezultate, a sa bzv pesmama ostvarivala dobre rezultate, 2012.godine je skandalozno lose prosla Spanija kod zirija, a pesma pored toga sto je bila dobra je bila i za žiri, a sa pesmom za koju su svi bili ubedjeni da nece sjajno proci kod zirija je prosla izuzetno dobro..
 
Ne govori o izuzetno lošem muzičkom ukusu ljudi koji glasaju, ne možeš biti toliko subjektivan i generalizovati stvari. Radi se o različitim ukusuma. Nekome se sviđa, nekome ne i tu svaka priča treba da se završi.
 
Španija 2012. je bila u top 5 po žiriju, ne znam u kom univerzumu je to skandalozno loše.
 
Zaslužila je top 10 više od Portugalke po mom mišljenju. Jermenija mi je porasla pogotovo od nastupa, neka ih u top 10.
 
Back
Top