ge Gruzija 2023: Iru Khechanovi - Echo

Tokom nastupa sam mislio kako bi mi se pesma sigurno vise svidela u studio verziji i bio sam u pravu. Jeste bilo preglasno i odabrali su jako los deo za recap, ali mi je zao sto nije prosla.
 
Ova pesma mi toliko nemira unosila, mislio sam da će mi pozliti tokom slušanja. Drago mi je da je ispala, sve zvuči demonski i kretenski, pesma koja zapravo nije pesma nego neko urlanje na izmišljenom engleskom.
 
Gde su sad svi ovi koji su govorili kako Gruzija spasava ESC i polagali silne nade dok su se oduševljavali... Devojka nesposobna da jednu reč na engleskom izgovori, a dupe zinulo da peva na istom. Pa neće moći.
 
A ceo dan je pevusim na nekom nemustom jeziku, bas mi je krivo sto je ispala :(
 
Njeno izvođenje je otprilike bilo na nivou izvođenja Maje Nikolić "Aj vil alvejs lav ju" na nemuštom jeziku. Zaista neslušljivo.
 
Mislim da je veci problem kladionica. Videli su je kao sigurnog finalistu, ona se ponadala i mislila da ide u finale, a ono hladan tus. Pa i neverica. I zato je takva njena reakcija.
Mogu da se slozim sa Regulusom, ali ipak mislim da je zasluzila da prodje dalje.
 
Spasi svog favorita:
No Way Lol GIF by Late Night with Seth Meyers
 
Bas mi je zao sto ova odlicna pesma nije u finalu. Ujedno moj jedini promasaj sto se tice finalista iz drugog polufinala. Ocekivao sam Gruziju umesto Albanije.

Nazalost, pesma ocito nije bila dovoljno prijemciva za publiku. Velika steta, zao mi je za nju :(
 
Back
Top