ge Gruzija 2023: Iru Khechanovi - Echo

Moram da priznam da gledajući probe ovaj nastup ostavlja veoma jak utisak. Posle jako dugo vremena Gruzija me je obradovala.
GIF by Looney Tunes
 
Sve mi je odlicno kod Gruzije, pesma mi je blizu vrha i definitivno, kao paket, jeste za finale. Drzim fige (y)
 
Iam i gorih od nas. Mi smo čekali samo 6 godina (ili 5 ako ne računamo 2020.) :LOL:
Naravno da hoće. Ove godine ide u 10. Jedva čekam vidjeti taj nastup jer onaj clip obećava.
 
Ne znam, problem je bio u interpretaciji. Meni je ovo bilo vrlo kritično kada je u pitanju vokal, mogu misliti kako je zvučalo prosečnom ESC gledaocu i slušaocu, verovatno kao 3 minuta mumlanja i dranja. Vizuelno je još i bila ok.
 
Sta ce ovi mucenici da salju sledece godine boga pitaj. Ili se vracaju na one cudake ili odustaju.
Bas mi je zao ove slatkice, zasluzila je finale u ovakvoj konkurenciji. Da je ispala u prvom polufinalu pa da razumem...
 
Sta ce ovi mucenici da salju sledece godine boga pitaj. Ili se vracaju na one cudake ili odustaju.
Bas mi je zao ove slatkice, zasluzila je finale u ovakvoj konkurenciji. Da je ispala u prvom polufinalu pa da razumem...
Sa tim tek nece videti finale...
 
Back
Top