ge Gruzija 2023: Iru Khechanovi - Echo

Ima i u tome istine. U ovom slučaju mislim da je prikladno što je sama na sceni, nema sumnje da je kvalitetan izvođač (nevezano za meni iritantnu boju glasa), a ako režija bude bila ok, ovo će jako dobro izgledati.
 
:se:, :be:, :al:, :ge:, :is: su se baš izdvojile vokalno nakon isečaka proba za sada...

I :am: moram da izdvojim..

:at: nažalost ne mogu da procenim preko ovog isečka, ali deluje baš stabilno..
 
Malo su mi pojedini kadrovi bangavi i haljina mi deluje pomalo zavesasta, ali generalno zamisao nastupa je očekivana i izgleda lepo. Vokalno razbija na isečku, kao i inače i bukvalno nema snimka gde je loše otpevala pesmu (čak je i na španskoj žurci bolesna zvučala sasvim ok).

Finale neupitno, to se zna.
Chagadaradamda :ge:
 
Vizuelno lepo izgleda, vokal se ne dovodi u pitanje.
 
Gruzija mi ima najmocniji vokal u refrenu, da ne kazem najbolji mi je refren ove godine. Samo sto mi treba ispisan tekst na ekranu da bih je razumeo sta peva, ali nema veze.
Isecak mi obecava da ce do kraja vizuelno da bude kako treba. Ako njen vokal dopre do zirija (za publiku ne brinem, pokupice fin broj glasova od onoga sto ostane) eto nje od 10.-15. mesta.
 
Pa i da ima ispisan tekst, nema šta da se razumije

Meni je ona top i sjajan glas ima, muzika moćna, ali tekst mi je ???? i to mi baš kvari utisak
 
Pa i da ima ispisan tekst, nema šta da se razumije

Meni je ona top i sjajan glas ima, muzika moćna, ali tekst mi je ???? i to mi baš kvari utisak

Meni uopsteno tekst nije bitan, ali opet volim da cujem koju rec izgovara. Za ostale ce biti jako bitno da razumeju, jer nisu kao ja.

Inace se slazem sa tobom. I meni je ona Top.
 
Meni uopsteno tekst nije bitan, ali opet volim da cujem koju rec izgovara. Za ostale ce biti jako bitno da razumeju, jer nisu kao ja.

Inace se slazem sa tobom. I meni je ona Top.
Ni meni ne smeta tekst ako je baš ono generičan a uklopljen fino u melodiju, ali ovde mi smeta jer je ništa ni sa čim plus loše izgovara.

Ali ajde to je sve eho njenih misli 😄
 
Back
Top