ge Gruzija 2023: Iru Khechanovi - Echo

Cijeli nastup

Mnogo bolje... Ima nešto u tom vokalu, nosi neku emociju, kao vetar, prenosi kao eho, poput srednjovekovnih planinskih karavana Kavkaza.. 😍🥰❤️ Voleo bih malo spiritualno-tradicionalniju estetiku kao u spotu, ali dobro, kapiram da će biti i toga.. 🇬🇪 ❤️🤍
 
Ko je sve nastupio večeras osim Gruzije,Slovenije,Litvanije,Belgije,Ukrajine,UK..??
Zar nisu u onom intervjuu rekli i Hrvati grupa Let 3 da ce nastupiti u Barseloni,Madridu,Tel Avivu,Varsavi i mislim Londonu..
 
Ovaj deo chagadaradamda-chamga-chamga je smisleniji od teksta na engleskom. Ja još uvek nisam shvatio o čemu je pesma.
 
Marvin Dietmann je zadužen za nastup.

Od njegovih prošlogodišnjih radova izdvojio bih jedino Snap, ostalo slabo. Kipar 2021. mi je i dalje najbolji nastup koji je uradio.
 
Iru u Madridu

 
Baš mi je splasnuo utisak o ovoj pjesmi, ali bez obzira na to bih volio vidjeti Gruziju i ovu ekstra talentiranu djevojku na lijevoj strani tabele. Odlična je zaista
 
Baš mi je splasnuo utisak o ovoj pjesmi, ali bez obzira na to bih volio vidjeti Gruziju i ovu ekstra talentiranu djevojku na lijevoj strani tabele. Odlična je zaista
Meni je zanimljivo da mi pesma na prvu zbog njenog vokala iritantna i nekako se ponavlja i ono što je retkost, da mi bolje zvuči i izgleda ona uživo nego u spotu, uživo je simpatičnija i harizmatičnija, plus fantastično igra zaista.

Mislim da postoji realna šansa da ovo bude najbolji plasman Gruzije na evroviziji svih vremena.
 
Minipop

56Ozd2C.jpg
 
Gde vidiš bradu? Ako misliš na tamniju boju na obrazima, tako je kod svih skoro, rumenilo.
 
Pa jedino mi kod nje to izgleda tako... ne samo tamnija boja, nego i kontura. Kao da je trimerom rađeno. 😅
Doduše ima toga i kod Jermenke, samo se nekako bolje uklopilo.
 
Pa jedino mi kod nje to izgleda tako... ne samo tamnija boja, nego i kontura. Kao da je trimerom rađeno. 😅
Doduše ima toga i kod Jermenke, samo se nekako bolje uklopilo.
Meni je ona slatka i sa bradom i bez brade.
Iskreno ona i Jermenka su mi nekako najsimpaticnije, zato su ih slicno i uradili kao da imaju bradicu hahaa :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Još se lepo i druže i igrale su uz Iruinu pesmu haha
 
Back
Top