ge Gruzija 2023: Iru Khechanovi - Echo

I dalje mi je pesma skroz ok entry, čak i kada u obzir uzmem užasno glup tekst i nedovoljno jasan vokal i mislim da su te zamerke na mestu. Valjda na takav utisak utiče i činjenica da su mi sve gruzijske pesme posle 2016. grozne, pa mi ovogodišnja nekako dođe kao prijatnije iznenađenje. Samo neka lepo skockaju nastup...očekujem da će kraj biti naročito moćan.
 
Bukvalno, pretenciozno i namenski napravljena pesma, bez nekog preteranog smisla i dubine. To se jednostavno čuje i oseti, na stranu dobra produkcija.
 
Mnogo je bolja i smislenija I believe koja ih je predstavljala prosle godine na jesc-u, steta sto je nisu cuvali za esc. Tako mi nije jasno kad je i Makedonija ispucala onu pesmetinu Fire za jesc i poslala Vasila sa You...
 
Generalno, meni se pesma dopada, tj. medju boljima mi je.
Pocetak pesme, i cini mi se da je to ujedno i refren, mi je odlican. I da je cela pesma samo od tog refrena i onog kraja bila bi mi na 2. mestu. Ovo izmedju mi se ne dopada i cisto je tu da se popuni. Ovako mi je samo od 8.-10. mesta.
Sad sam cuo ovaj bolji cistiji snimak i dalje je nista ne razumem sta peva i na kom jeziku (salim se).
 
Koga briga, ionako je stanje. Da je sreće da je nikad ni ne vrate.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
U to doba je Deezer bio jedini zvanično dostupan u Srbiji lol ja ga imao besplatno preko Telenora.

I ono, app za strimovanje kao i svaki drugi lol ništa mu apsolutno ne fali, ne izmišljajte. 😂
 
Back
Top