nl Holandija 2022: S10 - De Diepte

Sennek je bila progutana u tami, a i pesma je bila slabija po mom mišljenju.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Sennek je imala 3 puta slabiju pesmu od ove. Ovo je bre pobednicki materijal, kad sam je prvi put pustio usla mi je u koronarne arterije srca. Mnogo mocna pesma.
 
Pa dobro. Ja samo dajem svoje mišljenje. Po meni se ovakva pjesma ne može nikad razmatrati u kontekstu pobjede, sve drugo možda može.
 
Od mene ce sigurno jedno 60tak glasova da dobije u finalu sa 3 telefona.
 
I meni je ovo izvođački i emotivno jače od Arcade.
I po meni je ovo top 5 ko kuća, ako ne i top 3, ali iz nekog razloga mi na pobedu nešto ne miriše, nije mi pobednička sama kompozicija nekako (mada koja li je ove godine uopšte?), iako bi mi bio 10 puta draži pobednički paket od Hold me closer ili Brividi, ako govorimo o svim ovogodišnjim mejnstrim balada-favoritima.
 
Deluje dobro, outfit se nadam da će biti drugojačiji, i Slovenija nije LOŠA, Bugarska obećava.. Ali Monika Liu za sada od proba doslovce BEZ PREMCA..
 
I meni je ovo izvođački i emotivno jače od Arcade.
I po meni je ovo top 5 ko kuća, ako ne i top 3, ali iz nekog razloga mi na pobedu nešto ne miriše, nije mi pobednička sama kompozicija nekako (mada koja li je ove godine uopšte?), iako bi mi bio 10 puta draži pobednički paket od Hold me closer ili Brividi, ako govorimo o svim ovogodišnjim mejnstrim balada-favoritima.
Jedino po meni zasto nije toliko izrazit favorit i sto joj ne prognoziraju prvo mesto zato sto je Holandija pobedila skoro, inace ovo po kvalitetu zasluzuje sam vrh.
 
Meni ni jedno ni drugo nije toliko emotivno, samo sto mi S10 vise prija uhu, a "Arcade" mi je bolja pesma.
A svidja mi se ovako kako je obucena, kao i ceo taj izgled na sceni. Svakako ce mi biti lepo za oko i uho.
 
Ne znam, meni deluje da Italija može sakupiti više bodova od toga, na sve strane, tu je i Mahmood sa stare Evrovizije, ima fanove.. E sad na San Remu nije mogao nikako da dotakne visine u pesmi, nadam se da će otpevati bolje u žiri finalu kada glasa žiri, biće im potrebno...
 
Ne znam, meni deluje da Italija može sakupiti više bodova od toga, na sve strane, tu je i Mahmood sa stare Evrovizije, ima fanove.. E sad na San Remu nije mogao nikako da dotakne visine u pesmi, nadam se da će otpevati bolje u žiri finalu kada glasa žiri, biće im potrebno...
Čini mi se da Mahmud ima neke probleme dok peva u pratnji živog orkestra. Slušao sam ga skoro kako je sam pevao Brividi uz matricu i išlo je super, dok se mučio uživo na Sanremu i sa Soldi i sa Brividi. Dok je na ESC-u bio dobar u Tel Avivu. Mislim da će svakako to dobro zvučati :D
 
E toga ima, to se primećivalo i juče na Beogradskom proleću, nije isto pevati uz matricu i orkestar uživo, nekim pevačima novije generacije možda to ne polazi za rukom..
 
Back
Top