nl Holandija 2022: S10 - De Diepte

Kao i za sve, ali ipak nešto može da se nasluti..
A kad razmislim, možda i bolje, možda je nekad bilo i zanimljivije i veći gušt kad ne znaš unapred sve nego gledaš po prvi put uživo.. Previše smo postali radoznali i sve odmah "daj, daaaaj", šta znam, ponekad steknem taj osećaj.. :)
 
⬆️ I ja to mislim, mada koliko sam razumeo, već druge probe će biti puštene u etar kao i prethodnih godina(?)
 
Pa to sam baš hteo i da kažem, tako da još malo strpljenja narode, sve ćete videti.. :)
 
Ova Stien je mnogo luda naravno u pozitivnom smislu. Bas je pozitivna i otkacena devojka.
 
Mila, najmilija….ja sam opcinjen njom. Nikada mi se ovoliko nije svidjala Holandija kao sada.
 
Meni se dopadale pesme, ali predstavnici nikad koliko Estin.
 
Ja sam voleo 2015. i tada sam se sokirao sto nisu usli u finale. I 2012 su mi bili simpaticni, ali ova dama je stvarno posebna.
 
Meni ona lici na onu trans iz Euphoria

Pesma je dobra, TOP 10 ulazi. Mozda i TOP 5.
 
Jel ste sigurni da će ovo imati dovoljno glasova publike, posebno iz Istočne i Južne Evrope? Meni ne deluje tako..
Dobra je numera, ali da se tako olako bacamo sa top 10, pa top 5...
Žiri jeste tu, ali pesma je na holandskom jeziku, videćemo..
 
Ovo mora zavrsiti bar u top 10….bilo bi u najmanju ruku jadno da bude drugacije…
 
Ovo je magija cista…ne znam koja pesma je u poslednje vreme meni dirnula dusu kao ova, pritom na holandskom je jeziku koji je jako grub…fantazijaaa. Ali onaj deo pred kraj zadnjeg refrena, savrsenstvo. 🤗🤗🤗
 
Haha, 2014 je bila odlična, i ova je, ali to je nešto neuporedivo, pesme nisu nimalo slične, ono je bio country na engleskom daleko prijemčiviji široj publici u različitim delovima Evrope, posebno srednje i starije dobi...na primer takva vam je muzika u Nemačkoj i Danskoj dominantna za slušanje, i to domaći njihovi izvođači.... Ono nije nikakvo iznenađene da završi visoko, posebno kad se uzme u obzir da je bilo i za žiri jer je kompozicija izuzetno kvalitetna bila, a vokali savršeni, em prijatni za uho, em boja, em tačnost pevanja, vokalna harmonija jer je bio duet muško-ženski u pitanju..
Meni se i stajling dopao tada i koncept nastupa, interpretacija, sam tekst, sve..
Za Srbiju ono i nije toliko prijemčivo bilo, iako mislim da je žiri naš jako visoko rangirao Nizozemsku 2014. ako me sećanje dobro služi.. U Srbiji nema country izvođača skoro pa uopšte i slabo se sluša, ja na primer jako volim country style music..
 
Ma zabole me za country....ovo je emocija, ovo dira dusu, ovde krece suza...ovde je toplina, a u isto vreme i tuga i hladnoca....usamljenost...pesma budi apsolutno sve emocije...ali ne bi to bilo to, da ova mlada dama ne prenosi to sve na svoj jedinstven nacin...jedna jako obicno neobicna devojka...
 
Tipičan srpski pristup, "zabole me za nešto što je bilo 2. mesto jer se meni lično ne dopada"... :)
 
Dosadni ste obojica. 😭
Što Perikle? Dosadne su vam dakle prave diskusije o pesmama?
E pa žao mi je, od mene ćete to dobijati, pa vi vidite šta ćete.. :D :)
 
Back
Top