nl Holandija 2022: S10 - De Diepte

Pustite vi to, javite ženi nek metne one slej lasere, ovo je prazno
 
  • Like
Reactions: Mrm
Poziv za forumase - ajmo da konvertujemo forumsko drugo mesto (dakle 12 poena jer sami sebi ne smemo) i drugo mesto OGAE kluba u neke televoting poene za Holandiju
 
Ja iskreno, ali najiskrenije sumljam da će gledaoci ovde izabrati da glasaju za Nizozemsku, ako bude u finalu..
 
Za Srbiju ono i nije toliko prijemčivo bilo, iako mislim da je žiri naš jako visoko rangirao Nizozemsku 2014. ako me sećanje dobro služi.. U Srbiji nema country izvođača skoro pa uopšte i slabo se sluša, ja na primer jako volim country style music..
Kako kad se niste ni takmičili 2014
 
Pa dobro mozda I mogu dobiti koji poen od naseg tvt, nema mnogo pesama koje odgovaraju senzibilitetu nasih gledalaca. A i Balkanske zemlje su bas lose tako da nece niko dogurati do finala, nema Madjarske, Slovacke koji imaju svoje manjine ovde, nema Rusije tako da dosta mesta ima za razne zemlje koje inace ne dobijaju poene.
 
Jel se secate kad smo 2013. godine dali Danskoj 12 poena…to nije zemlja kojoj dajemo poene generalno.
 
Biće mi žao ako mi ovo bude ovogodišnja Sennek. Pesma koju sam obožavao pre nastupa, a onda potpuno izgubio interesovanje nakon njega.
 
Poziv za forumase - ajmo da konvertujemo forumsko drugo mesto (dakle 12 poena jer sami sebi ne smemo) i drugo mesto OGAE kluba u neke televoting poene za Holandiju
Zao mi je, ali moji glasovi (u zavisnosti budzeta) idu Finskoj, verujem da ce proci, i Spaniji za sada.
Svakako mi se dopada ovo sto sam video i mogli bi ti laseri da se pojave na sceni pa da bude kompletan nastup. Za sada ima lepe sanse za TOP 10.
 
Sviđa mi se sve što sam ovdje vidjela, čak i takvo odijelo savršeno pristaje njenoj figuri. Pjesma me baš gađa tamo gdje treba, tako da joj od sveg srca želim što bolji plasman.
 
Ne znam, meni ovo deluje neubedljivo na sceni, koliko i Švajcarac. Kontam da za ovakvu pesmu i ne treba nekakva spektakularna scenografija, ali opet mi je ovo baš monotono.
 
Back
Top