nl Holandija 2022: S10 - De Diepte

I lektorka, i gramatičarka, i brojačica… koju će još funkciju da mi dodele?!?!?!?

OT: Sinoć sam malo pustio suzu uz De diepte, muški PMS
 
Pa krivi smajli onda. Gdje je @Niko da objasni korištenje smajlija na forumu, to mu je tamo na starom bio honorarni posao
 
Ma nije, to je sada među mladima popularno za plakanje od smeha, kao i 💀
 
Elegantno i prefinjeno. Nadam se da neće stajati kao kip,inače pesma mi je chill. Nije moja šoljica čaja ali mogu da je slušam. Predviđam joj finale 😁
 
Krenula je holandska proba. Stien srecno! Dominacija mora biti! 🍀🔥😍
 
Pošto imam priliku da gledam probe putem prijatelja koji ima pristum online press centru, mogu odmah da kažem da je bila odlična. 😍😍
Mnogo mi se svidja efekat vode na podu.
 
Bože koji je ovde flop od nastupa. :( Odlični zvuči, ali je toliko neispirativno vizuelno. Početak malo obeća, jer sve vreme stoji na postolju u obliku kvadrata a vertikalno od postolja nagore idu plavi snopovi svetlosti, mada ne puno intenzivni, pa se oni posle spuste ka podu, i ok je trenutak kada ona bude kao crna senka a pozadi onaj ekran ispod sunca sa velikim pikselima blješti kao neko sunce. Na pozadinskom ekranu nema ničega, tako da joj sunce ne smeta u suštini. U jednom trenutku joj zumiraju pupak, da li je greška ili hoće tako nešto random, ne znam. I sam kraj nastupa je baš smor, nekoliko sekundi skroz statična i tako se završava.​
 
Ja mislim (tj nadam se) da je greska to zumiranje pupka, nastup ima dosta praznih sekvenci
 
Pa jeste mnogo taman nastup tokom cela 3 minuta, bilo bi lepo da se na kraju nešto više desi, ali meni se i ovo svidja. Razumem što se Milošu ne svidja.
 
I ja se pitam…ali njen glas i emocija su sve…to je number 1….ne zanima me kolut napred i nazad…Idemo do pobede! 🇳🇱😍
 
Back
Top