hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Valjda će onda biti i javno dostupne na netu. Mislim da sam čitao da će na webu HRT-a biti.
 
Nikad nisam čuo sa Vukušića Roka ali odlično izgleda i ima odličan vokal. Šta je spremio ,čućemo.
Mislim da od njega ipak nemamo što previše očekivati, barem ne u kontekstu ESC konkurentnosti. To će vjerojatno biti nešto tipa onog Jure Brkljače, najobičnija pop pjesma za lokalne radio stanice. Al' živi bili pa vidjeli svakako
 
Mislim da od njega ipak nemamo što previše očekivati, barem ne u kontekstu ESC konkurentnosti. To će vjerojatno biti nešto tipa onog Jure Brkljače, najobičnija pop pjesma za lokalne radio stanice. Al' živi bili pa vidjeli svakako
Stvarno ne znam, vi bolje poznajete vaš teren :ROFLMAO: učinuio mi se ok na ovoj snimci Dora od doma.
Ja očekujem dosta od Bernarde. Mislim da je spremila nešto posebno. Ona se za ovu Doru itekjako spremala. Ciljano.
Nije mi jasna toliko euforija oko Dimšićke, pa ceo opus koji ima je simpa hajmo tako reći ali u kontekstu esca ništa posebno.
Mislim da ćete se sa njom dosta razočarati. Negovatička..... ništa od nje ako bude imala pesmuljak kao prošle godine. Valjda ima nešto jače.
Očekujem dosta od ToMa i šta znam...preovladavaće verovatno generični tonovi u pesmama na engleskom ,to već osetim. Pesmice koje se rade više manje na isti kalup.
 
Hajp oko Mie Dimšić mi lagano djeluje kao sprdnja jer ne kontam u kojem je ona paralelnom univerzumu neka sigurica za super pjesmu i wow plasman na ESC-u samo na konto imena. Kažem na konto imena jer ima jednu i pol poštenu pjesmu u čitavoj karijeri, pa bi hajp na konto dosadašnjeg glazbenog opusa bio smiješan. Daj bože da pomete Opatiju s pjesmom, želim joj to od sveg srca, ali prema ovome što smo kroz godine od nje do sad vidjeli i čuli kovanje u zvijezde je u najmanju ruku bizarno
 
I dalje ne mogu doći k sebi nakon informacije da ćemo čuti pjesme prije Dore. 😮
Očekivanja sam ostavila na nuli, radujem se čuti što su pripremili Tina Vukov, Bernarda i ToMa.
 
Ja ovdje baš ali baš ništa ne očekujem, vjerovatno su i u minusu. Možda me nešto iznenadi.
Zanima me šta je Vlaho spremio za Tiu i Marka, možda Marko bude dobar.
 
Mislim da ove godine neću ni slušati ni gledati jer mi ionako favorit nikad ne pobedi lol
 
Uzbuđen sam oko Dore jednako koliko sam uzbuđen i kad dobijem čarape za Božić. Nitko mi od ovih izvođača ne izaziva neku zainteresiranost, a i jbg previše razočarenja zadnjih godina. Ali ajde čekamo pjesme.
 
Mislim da će isplivati netko treći kao prošle godine kada je Kraljićka bila glavna pa je iskočila Albina. Nadam se da će biti interesantna Dora. Od rezultata ne očekujem ništa.
 
Ne ocekujem ni ja nist od Dore. Mozda ovako na prvu Tina Vukov ako je, kako kaze, pjesma tipa Na rubu. Nadam se da se Zdenka nece klepit po malom prstu ovaj put pa urlikat, a ovo ostaolo je sve hrvatsko - mediteranski depresivni neopop sa primjesama sveđana
 
Ja sam optimističan. Gore nego što je do sad bilo mislim da ne može 🙏
 
Hajp oko Mie Dimšić mi lagano djeluje kao sprdnja jer ne kontam u kojem je ona paralelnom univerzumu neka sigurica za super pjesmu i wow plasman na ESC-u samo na konto imena. Kažem na konto imena jer ima jednu i pol poštenu pjesmu u čitavoj karijeri, pa bi hajp na konto dosadašnjeg glazbenog opusa bio smiješan. Daj bože da pomete Opatiju s pjesmom, želim joj to od sveg srca, ali prema ovome što smo kroz godine od nje do sad vidjeli i čuli kovanje u zvijezde je u najmanju ruku bizarno

Mozda bude kao bjelorusija 2017
 
Ja očekujem da Bernarda opet ima odličnu pesmu kao prošlogodišnju Colors... Tu je i Mila Elegović, ali ne očekujem nešto previše od nje, mada mi je draga. Irena iz BiP mi je i dalje jedan od najdražih likova iz naših domaćih serija... ;)
 
Tu je i Mila Elegović, ali ne očekujem nešto previše od nje, mada mi je draga. Irena iz BiP mi je i dalje jedan od najdražih likova iz naših domaćih serija... ;)
Kad sam ju vidjela na popisu, u glavi mi odmah krenulo "daj mi, daj mi, medeni...". :ROFLMAO: Nakon te uloge ne mogu ju shvatiti ozbiljno u muzičkim vodama, ali vidjet ćemo.
 
To ce biti kao onaj iz bijelih udovica kad se pojavio na dori 09

 
Ja očekujem generalno slabu Doru ali i jednu pesmu koja će konačno doneti finale Hrvatskoj, možda i neki lep plasman ovako generalno.
 
Pa nema se šta zasad očekivati kad je sve do pjesme, nije da inače postoji neka mlada zvijezda u Hrvatskoj pa da bude u prednosti. Imena su sasvim očekivana, dakle sve ovisi od pjesme. Jedine zvijezde su 40+, a oni ni ne trebaju biti tu.

Ja ne očekujem da će mi se baš svidjeti nijedna pjesma. Negovetićka bi trebala biti bolja nego zadnja dva puta jer pjeva baladu, a to joj puno bolje pristaje. Još me zanima Marko Bošnjak. Dimšićku ne podnosim, ali možda ima neki zanimljiv pjesmuljak.
 
Nwgdje sam čudo da je Jessa pobjedila u nekom talent skoro.
 
Back
Top