hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Eclipse ili tako nešto? One koje je Albina nenormalno promovirala?
 
Joj da one Eclipse koje su svi hajpali maltene kao da su nove Hurricane, a djevojke nijednu pjesmu svoju nemaju 🙏🙏
 
Franka Batelić osim što je voditeljica bit će i interval act uz Albinu.
 
Mihaljeviću treba zakonom zabraniti da se ikad više približi Eurosongu. Triput je ispao, pa dosta je :ananikolicgif: Najbliže što ga treba pustiti je da izvlači kuglice za ždrijeb kao ove godine
OVO. I prije Albine mu je trebalo zabraniti pristup Dori. Ne daj Bože više mu davat prilike.
 
A dobro on je na Dori često bivao u vrhu s Lukom Nižetićem i Indirom bio treći.
 
U Hrvatskoj je kriza kao u Europi na pocetku srednjeg vijeka, sto se vidi u svim porama zivota. Radio stanice zauzeli su Dalmatinci sa tim mediteranskim stihom, jedne te iste pjesme, samo Grašo i Huljic. Kad cujem na radiju jel ti reka ko dode mi da si odrstanim bubnjice. Nema nista novo, sve je na krilima stare slave glazbene scene iz 90 i s pocetka stoljeca

S druge strane sve sto je iole imalo potencijala se raspalo. HR bi jedino uspjela na escu kada bi HRT pozvao Lorde da nas predstavlja. Kakve smo srece i ona bi ispala u pfu
 
Pogledao sad te Eclipsice, pa one ladno i ofarbane kao Hurricane :D
 
Pa nema novih zvijezda,najmlađa zvijezda je Jejena Rozga koja ima skoro 45 godina.Hrvatska je prije 20 godina imala baš jaku scenu,ali većina tih pjevača je nekako nestalo sa scene.
 
Ima novih obe Mije, Jure, Roko elektricar, Nina Kraljic, Albina. Ali mi u tome svemu fali nesto. Nije do njih, nego nesto fali.
 
Činjenica da Rozga nikad nije otišla na ESC je otužna. Ali još stigne, realno još uvijek može sažvakati i ispljunuti (skoro) duplo mlađe kolegice.
 
Je l' govorite o prošlogodišnjoj Bernandi? Meni je ona bila sjajna :)
 
Da. Al mi ne ide u glavu kak je dobila manje bodova od publike nego bojan i ona u crvenoj haljini
 
Činjenica da Rozga nikad nije otišla na ESC je otužna. Ali još stigne, realno još uvijek može sažvakati i ispljunuti (skoro) duplo mlađe kolegice.
Nekoliko puta na Dori bila blizu. Sada ne želi preko Dore. Rekla je samo u slučaju da ju HRT interno odabere. S obzirom da je HRT produžio do 2025. s Opatijom ugovor, ništa od nje. Možda na zalasku karijere. :ROFLMAO:
 
Više mi se dopadalo kad je bilo teritorijalno župansisjko glasanje kod vas..
...međutim imate SITUACIJU...što se tiče žirija mislim da se uslovno može daleko više okrivati za potencijalne neuspehe cela primorska Hrvatska haha nego drugi.
Nakrcali su žirije smeštene u gradovima na obali zbog navodnih HRT servisa po gradovima.
A ceo prostor između Osijeka i Vukovara na istoku pa do Zagreba i Varaždina na zapadu NE POSTOJI kada je žiri iu pitanju ...
300 ak kilometara su pojeli SKAKAVCI.
Po meni izbaciti Pulu i Šibenik ...nema potrebe da oni glasaju sa obale. Tu su Rijeka i Zadar u blizini.
Ubaciti Slavosnki Brod i Sisak -Karlovac. To bi bilo FER i normalno.
 
To nema nikakve veze, nije da većina glasa po teritorijalnom ključu 😄 Ako će tako glasati mogu i da ih sve skupe na jedno mjesto, nisu svi iz Zagreba. Totalno nebitno.

Pula je Istra, Rijeka nije u Istri. Tako da ne kontam što bi Pulu izbacivali.
 
Da žiri bi trebao da sedi samo u Zagebu od emenntnijih stručnjaka i oni koje se bave escom i show biznisom u muzici ...
Odgovror : Zato što imaju isti mentalni sklop ..i preblizu su kao i Zadar i Šibenik .
Nije tako kao što kažeš, jer ako je tako hajde onda da se ubaci više gradova iz kopmene Hrvatske.
kolika je Istra da bi ona imala svoj centar za glasanje?
Ponavljam preko 300 km zemlje je izistavljeno i prepušteno Primorju i Dalamaciju da donose prevagu u glasanju. A oni itekako glasaju za svoju pulene.
To smo već videli na delu.
Tako bi onda mogao glčasati iz Gospić- Karlovac ...Lika sama je veća od Istre. A gde su ostala područja koja nisu uključena.
 
Nebitno sve 😄 Bolje da je ovako puno članova žirija, nego da 5 6 persona sjedi tamo i ocjenjuje kako je nekad bilo.

Čuj kolika je Istra 😅 Serviraju najveće bogatstvo u državi. Da ih izostave pa da traže da se odcijepe 😄 al to sve nebitno u vezi Dore, neću se glupostima zamarati, nek odjeljuju kako hoće.
 
Back
Top