hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Mislim da bi Dora bila uzbudljivija kada bi se glasalo iz svake županije. Bas kao prije. 20 županija plus ZeGe. Samo nisam siguran jel HRT u stanju organizirati takav poduhvat i javljanje iz 21 centra i dopisnistva.

Ili ovo sto gosp tets kaze. Mozda cak i nac i međunarodni ziri plus televoting da bude uzbudljivije
 
Ali još je veći problem internacionalni koji sabotira favorite :ROFLMAO:
 
Mi zapravo imamo jedan od najbolje uređenih sistema glasanja kad je žiri u pitanju. Po nekoliko ljudi u više tih centara i onda to ima neku težinu, a ne diljem Europe gdje onaj Islanđanin, Izraelka, Armenac itd SAMI predstavljaju žiri CIJELE njihove zemlje. Apsurd, bukvalno tko ste vi
 
Može strani žiri da se uklčjuči samo vam je ZABRANJENO da zovete WIWIĆE :ROFLMAO:
Kakve smo sreće još će oni prezentirat glasove na Dori. Nije mi jasno zasto ih stalno forsiraju ovi s Haerteja u hestegovima
 
Ne zelim ispast auto-croatofob, ali ovakve izjave poput ove od Zlatka Turkalja mi dizu ovo malo kose na glavi.

Autori svjetske klase cije pjesme na ytu ne mogu preci milijun pregleda. U hr su hit pjesme koje imaju cca 250 k pregleda. U kojem ovaj lik paralelnom svemiru obitava?

Jaoj.


Priče nekih autora da se na natječaju za Doru trebaju birati pjesme koje će dobro proći na Eurosongu, za mene su smiješne i neozbiljne. Tko može unaprijed znati, dok još ni druge zemlje nisu izabrale svoje predstavnike, što će biti odlično Eurosong publici. Uz to, riječ je o natječaju za Doru, pa je nekako i logično da se najprije razmišlja o pjesmi koja će se svidjeti domaćoj publici, rece Turki i ostate ziv. Mislim da je ovo srz problema zasto u hr nema glazbene scene, a posljedicno s tim i dobrih rez na escz

https://eurosong.hr/zlatko-turkalj-hrvatska-ima-autore-i-glazbenike-svjetske-glazbene-klase/
 
Znači uskoro izlaze sve pesme ili?
 
Čitam da mi je imenjak odličan, jedva čekam da čujem
 
Back
Top