hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Jeste da mi nije bila medju favoritima na Dori, ali sad je gotivim. Kad slusam recap, bas mi prija njen glas (kao i pesma) koji mi je nekako mio, nezan, kao kod Holandjanke i njih ne mogu da razdvojim.

Ipak mi se vise dopada engleska verzija, jer mi se cini da je i pravljena za taj jezik.
 
Ne znam šta bih rekao. I dalje mlako i ravno. Ali na neki čudan način mi se podigla na listi. Ne znam izgleda neka magija( ili toliko drugih mnogo gorih od nje) 😂 možda uđe i u finale. Ako iznenadi
 
Video spot za "Guilty Pleasure"

 
Ja bas mislim da ce u finale. Iako je na momente pjesma dosadna ko Crazy, mislim da ce proc jer je ove esc divetine na esc.hru hejtaju. Ipak kupit ce evropa slavonsku slatkocu. Samo nek ponese burence rakije da pokloni delegacijama
 
Spot mi je bezveznjikav, ali dobro. Pesmica mi je i dalje u rangu ovogodišnjih boljih. Voleo bih da prođe u finale, ali mislim da neće biti mesta i za nju i za Jermenku. Jedna će sigurno ispasti. Ovde bi šansu trebalo povećati i kroz nastup, jer je onaj na Dori bio potpuno prazan i neinspirativan.
 
Điiii, ja tek sad skonto sta pise. Jos kontam kud ce ona u arenu hahahahaha
 
S njom će na ESC sceni biti dva plesača, jedna plesačicom i dva prateća vokala.
 
Zašto je ona 19. na oddscheckeru? 😭

Kroaciji Rekords bolje da je netko reklao da kupe pokoju sim karticu, nego da uplaćuju pare na kladionicu
 
Zašto je ona 19. na oddscheckeru? 😭

Kroaciji Rekords bolje da je netko reklao da kupe pokoju sim karticu, nego da uplaćuju pare na kladionicu
A neekaaaa baaaaaššš mi jee draagooooo 💗💗 Baš bih voleo da prođe u finale i da dobije poene od Srbije.
 
Ma kao da nešto znači, samo simpatično za vidjeti da nije na dnu. 😄 Svakako imam neki osjećaj da će nastup biti bezveze i da će time izgubiti svaku šansu. Al ćemo da vidimo...
 
Štengl je za Jutarnji list otkrio i kako će izgledati nastup hrvatske predstavnice u Torinu.

  • Mia na eurovizijsku pozornicu izlazi s dva plesača, jednom plesačicom i dva prateća vokala – kratko je izjavio.
Progovorio je i o odjevnoj kombinaciji koju će Mia nositi na torinskoj pozornici.

-ELFS-i su napravili nekoliko prijedloga. Mogu vam otkriti da još razmatramo hoće li se Mia na pozornici arene u Torinu pojaviti u bijelom, crnom, crvenom ili ružičastom – otkrio je.

Onaj autfit ko na dori je ok, kako ruzicasto bre
 
Back
Top