hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Mia u Tel Avivu

pzGUmMk.jpg


054QTiF.jpg
 
Ju, stvarno mnogo čudno izgleda na ovim fotkama, ne liči na sebe.
 
Ovo sablažnjavanje nad normalnom curom koja se provodi na pre-žurci ovde je zaista nesuvislo..
 
Ko se sablažnjava? Pobogu, samo smo prokomentarisali da na slikama deluje drugačije nego inače, pri čemu niko ništa nije napisao u negativnom kontekstu. Ovde ne možeš više ništa da kažeš, a da ne budeš etiketiran.
 
Ovo sablažnjavanje nad normalnom curom koja se provodi na pre-žurci ovde je zaista nesuvislo..
Apsolutno! Zaista se ne kapiram zbog čega se ovdje ishejtuje svaki njen korak i potez, sve što uradi ili ne uradi... :rolleyes: Ni onaj mučeni Roko nije na onom starom forumu bio toliko napljuvan i preziran kao Mia. Normalna i prizemna djevojka, skromna po prirodi i nenametljiva baš kakva joj je i pjesma. Od svih djevojaka koje su predstavljale Hrvatsku proteklih godina, ona mi je nekako jedina vjerodostojna sebi i pjesmi, Nina a pogotovo Albina i Franka su na evrovizijskoj sceni pokušavale biti ono što nisu, jednostavno se vidjelo da ne leži njihovom karakteru i senzibilitetu ono što pjevaju dok kod Dimšićke se primijeti da pjeva iz srca, bukvalno kao da te lagano vozi kroz pjesmu i da možeš sebe zamisliti i pronaći u istoj.
Očekujem da i evropska publika prepozna njenu emociju, iako su je mnogi već odavno otpisali ja je itekako mogu zamisliti u finalu samo ako stejdžing ne bude mess. Roko i Franka su bili u preteškim polufinalima a ujedno imali slabašne pjesme, slično važi i za Albinu koja je sa nešto boljom bila na korak do finala, smatram da od 2017. godine veće šanse za kvalifikacije nisu imali jer su konačno u slabijem polufinalu i to se treba iskoristiti.
Fotogenična nešto i nije, to stoji, mada i taj fotograf iz Tel Aviva baš i nije profi, kod drugih sam isto primijetio da su im iskrivljene face.
 
Radi nesporazuma moj komentar se odnosio da su slike se škljocnule u nekim pogrešnim trenucima, pa ne liči sebi-
 
Ja bih baš voleo kad bi Hrvatsku predstavljao Ivan Dečak, vokalni sastav Vatra.. Ova poslednja pesma sa Božom Vrećom "Rum na usnama" je izvrsna.. 👍
 
Dobra je Vatra, vidim bas potencijal u njima, ali bih voleo neki fazon poput Tanga
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ja bih baš voleo kad bi Hrvatsku predstavljao Ivan Dečak, vokalni sastav Vatra.. Ova poslednja pesma sa Božom Vrećom "Rum na usnama" je izvrsna.. 👍
Е oni su odlični 🤘
 
Mia u Madridu

 
Skroz je slatka i nenametljiva, ovi nastupi su bili odlični. Ja je u svojoj kombinaciji računam za finale, jer ima bar 7 pesama koje mi se nimalo ne sviđaju u prvom pf, ali ne umem da ocenim kakve su joj realne šanse.
 
Reakcije Nemaca na "Guilty Pleasure"... nisu nešto oduševljeni, nekom se sviđa, ali pretežno im je ona lepa i lepo peva, ali ništa više od toga, a najviše im ovde smeta plesač.

 
Back
Top