hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Dobro je zvučala na ovom zadnjem nastupu na HRT-u. Samo sve me strah nastupa u Torinu.
 
Mozda sve ipak bude fino i nakon 5 godina konacno budemo u envelope numero tre i mia postane nacionalna heroina, veca od gospe međugorske, kraljice jelene trpimirovic, janice kostelic, blanke vlasić i tončice čeljuske.

Ed i Doris Pinčić nju sam zaboravil
 
Mia je na kućnoj žurci otpevala njenu pesmu "Slobodna" iz 2016.

 
Vidim zeleni i dalje si aktivan u svemiru i šire:alien::cool: Lijepo je ovo izvela

 
Stvarno bih voleo da bas ona ostvari dobar rezultat, tj. da se plasira u finale, jer mi je skroz nekako fina, simpaticna kao i njena pesma i glas.
Mislio sam da ce to biti sa Kedzom, ali se nije dalo. Nazalost i steta.
 
Meni je Kedžo neprežaljena ESC želja. Velika je šteta što se nije vratio 2021, ali mislim da je bilo nekih nesuglasica između njega i HRT-a. Ipak se nadam da ćemo ga jednom videti na ESC-u sa pesmom koja će oduvati sve. Ima on mnogo veliki potencijal, koji čak i nije do kraja pokazao sa "Divljim vjetrom".

Mia mi danas baš lepo legla, naišla na plejlisti, baš je onako radio friendly pesmica. Nadam se da će nekako uspeti da se ugura u finale, ali biće žestoko.
 
Ova nesrećnica želi da peva malo i na hrvatskom u Torinu haha čekaju dozvolu RAI i EBU.
 
Ček, hoće da ubace nešto na hrvatskom SADA, nakon što je sam HRT trubio da po propisima pesma na Evroviziji mora biti izvedena u identičnom izdanju i varijanti kao na Dori?
 
Mia Dimsic ostavlja utisak jedne umiljate,nezne i romanticne devojke. Na primer devojka za brojanje zvezda na nebu.....ali tu se sva prica zavrsava :D e sada da li je to sve mlako i neprimetno za Evroviziju, videcemo 10. maja.
 
Jedan od njenih plesača je nastupao na JESC-u 2014. u onoj prometnoj nesreći Game game over, suzim
 
Šta smo mi razvili fetiš na ubacivanje par hrvatskih stihova u pjesme na engleskom? Omg, vrhunac kreativnosti 😍
 
Ne znam sto to sad radi, ali nema potrebe. Nece joj to sad nista puno pomoci. Ne bih voleo da odobre, a sve mi se cini da hoce iz razloga sto ce ubaciti maternji jezik, pa kao moze. Da je obrnuto, verujem da bi odbili.
Svakako joj zelim prolazak u finale.
 
Meni je ova pesma legla. Svidja mi se i mislim da je prilicno "underrated". Puno mi je bolja nego Albina prosle godine.

Ako bude uzivo kako treba verujem da ce proci u finale i svakako navijam da tako i bude.
 
Svaki put kad pogledam neki njen intervju ili emisiju u kojoj ucestvuje, sve vise mi je simpaticna. Inace, volim ovo dvoje voditelja Mirka Fodora i Danijelu.
 
Ne znam sto to sad radi, ali nema potrebe. Nece joj to sad nista puno pomoci. Ne bih voleo da odobre, a sve mi se cini da hoce iz razloga sto ce ubaciti maternji jezik, pa kao moze. Da je obrnuto, verujem da bi odbili.
Svakako joj zelim prolazak u finale.
Potez očajnika. Mičite ju. :rolleyes:
 
And talking of stylish, we’re loving Mia’s dress too – a hot pink gown with flamenco ruffles.

Hm?
 
Back
Top