hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Ko nije video njegovu reakciju na Saru Jo, taj je mnogo propustio :ROFLMAO:
 
Off topic: Gledajuci ponovo ove nastupe da smo poslali Zorju ili Saru Jo dobro bi prosli. Mislim da bi sa Sarom bolje prosli i vise bi privukla paznju. A njegova reakcija i njegovo skicanje. haha

On topic: Meni se dopada kako Mia izgleda i kako to na sceni izgleda. Meni je to i dalje slatkasto.
A kad se pominju flamingosi, prva asocijacija mi je na onu grupu iz norveskog NF-a koji su obuceni u kostimima flaminga.
 
Haljina je ekstra i super joj stoji. Ali totalno odudara od pesme, pogotovo na onoj fotki sa gitarom izgleda besmisleno. Kao kad bi neko u smokingu svirao gusle. Nastup sa Dore je bio idealan za ovu pesmu.
 
Meni baš paše uz pjesmu i uz gitaru, sviđa mi se taj spoj. Imam zamjerke na plesače, ali nemam pojma na šta to liči u nastupu
 
Haljina je ekstra i super joj stoji. Ali totalno odudara od pesme, pogotovo na onoj fotki sa gitarom izgleda besmisleno. Kao kad bi neko u smokingu svirao gusle. Nastup sa Dore je bio idealan za ovu pesmu.
Ista reakcija, ne mogu nikako spojiti tu haljinu s gitarom i pjesmom, iako mi je sama po sebi ok i Mia mi je u njoj slatkasta.

Ne znam, toliko puta sam se razočarala, da pokušavam ostati skroz hladna kad je Hrvatska u pitanju. Ako prođe, super; ako ne, nikakvo iznenađenje.
 
Mislim da bi najbolje bilo da je samo stala i otpjevala bez ikakvih pokreta.
 
Ne. Tad bi šanse bile u minusu, nešto se mora dešavati na sceni. Barem što se tiče publike.
 
Slatkasto. Nastup i stajling mi ne idu uz pesmu. Teško će do finala, Jermenija je po svemu bolja, ako govorimo o žanrovski sličnim pesmama.
 
Pogledala sam sinoć Meet & Greet, Mia poprilično opuštena, pogotovo kad govori o kulenu i rakiji. :D Mislila sam da će biti stisnuta, da će ju malo trema pojesti, no zapravo mi je bila simpatična. Bit će da joj je plus što je profesorica engleskog pa razgovara sasvim normalno i prirodno i ne ostaje na onim jednostavnim frazama koje neki nauče napamet. Kad već pjesma nije neka, bar ovo da odradi kako treba.
 
Da, i njemačkog. Možda joj i to pomogne, šuška se da je Malik opasan. :LOL:
 
Slatko ali mislim da neće proći. Možda se provuče kroz iglene uši jer je prvo pf jako loše..
 
Mia se nakon prvog pokušaja žali na tonalitet, da li oni nisu namestili ili ona nije dobro stavila bubice, kao čuje pesmu u pogrešnom tonalitetu kao da je iz Cis umesto D mola. Drugi iz tima joj govore da je bežala od matrice.
 
Ponovo i tokom drugog pokušaja Hrvati imaju problema sa zvukom, bek vokali sa matrice kasne, nisu sinhronizovani sa Mijom. Inače, prvi deo pesme peva na engleskom, a drugi na hrvatskom jeziku. Bek vokale su takođe izmešali, pa puste miks na engleskom i hrvatskom i nastane zbrka. Scenom dominiraju plava i roze svetla. Dva plesača i plesačica izvode koreografiju, malo plešu, više trče po sceni, tamo amo. Bolje je nego na Dori, mada je pomalo haotično.​
 
Back
Top