hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Ne svidja mi se sto je naprasno presla na hrvatski, ovako na engleskom je bas bilo lepo.
Mislim da na prvoj probi su bili 2 pesaca i 1 plesacica.
 
Da, dva plesača i plesačica. Ja ne vidim trećeg plesača. Jedan od njih dvojice malo koketira sa Mijom, ali više plesači međusobno izvode koreografiju rukama, okretima, i trčanjem po sceni. Što se tiče jezika, izgleda ni oni sami nisu sasvim sigurni, ali nakon trećeg pokušaja jasno je da će prvi deo ići na engleskom, pa druga strofa i refeen na hrvatskom.
 
Ni ja nez za Hr, ova pjesma treba na engleskom da bude cijela.
 
Ma trebao je ostati jedan plesač, ovako je pretpostavljam mess
 
I ovako su joj sanse za prolaz male, a sa ovim ce biti jos manje, mesanje jezika. Na prvoj probi su mi lepo izgledali, ali ne znam da li ce uspeti da "ispricaju" pesmu. I dalje bih voleo da prodje, ali ...
 
Ne znam sta da mislim o nastupu. Mozda ravno? Lepo izgleda, ali mi ne drzi paznju. A i ono sunce smeta. I kao da se cuju ti problemi sa tonalitetom.
Sve sam manje optimistican za prolaz.
 
Nisam optimist, ne ide mi haljina uz ovu pjesmu, još sa gitarom, sve mi nekako neskladno djeluje, nezzz 🙁
 
Jedino što je ona lijepa. 3 plesača horor, bolje je na Dori bilo. Možda bi malo ljepše izgledalo da se ta pozadina vidi, ali ne vidi
 
Koliko ovo messy izgleda Isuse, više sam sigurnija u ispadak.
 
Bit ćemo bottom 3, nema sumnje 😊 Umorila me Hrvatska na ESC-u, mi smo nacija operirana od ovog natjecanja i svega što isto nosi
 
Ne kapiram što insistiraju na interpretativnom plesu uz ovakvu pesmu, sve se nekako upasivi i pravi gužvu.
Slazem se, ovi plesaci odvlace paznju sa nje. Ja bih ovu pesmu sa nekom skroz svedenom minimalistickom scenom tipa kako to Holandjani cesto rade, ona sama sa gitarom i ceo akcenat na nju. Slatka je devojka u pesma, nema potrebe za ovim plesacima uopste.
 
Ne znam otkud nekom ideja da stavi ovoliko plesača. 1 na 1 je trebalo biti . Nastup sa NF je bio sasvim korektan.
 
Ne deluje mi nastup najsjajnije. Prvenstveno stajling, za ovakvu gitar laganu pesmu je trebalo odabrati neku ležerniju varijantu, stoji i višak plesača. Ne štima mi nešto, iako je vokalno dobra.
 
Meni licno je ovo dobro i legao mi je nastup bas kao i pesma ali bojim se da je za prosecnog gledaoca ipak nedovoljno ubedljivo :(

Prvo polufinale nije wow sto se kvaliteta tice tako da i ovde ostaje nada da ce uspeti da prodje.
 
Hrvatska mora pod hitno da se urazumi i da sledece godine posalju mnogo bolju pesmu. Godinama su uspavani, jedino im je u novijoj istoriji 2010. godina bila sjajna, mada i sjajne Feminnemke su se vratile za Zagreb pre finala...Ovo je veoma slatko, ali i veoma bledo i neubedljivo.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ja sam mislio da ova pesma nema nikakve šanse za finale, ali kada vidim da su mnogi flopnuli sa nastupom, a Hrvatska deluje sasvim pristojno, ne bi me iznenadio prolazak. (y)
 
Back
Top