hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

U međuvremenu žena iz crnine prešla u rozu varijantu. :oops: Baš me zanima kaj su skuhali.

Mia has talked about the influence of Norah Jones, Kacey Musgraves and Taylor Swift in her music, and you can definitely hear that in this stylish pop song. And talking of stylish, we’re loving Mia’s dress too – a hot pink gown with flamenco ruffles.

Mia’s accompanied by three contemporary dancers who provide some lyrical storytelling with lots of movement. It’s different from anything we’ve seen so far in rehearsals, and makes great use of the huge stage.
 
Ekskluzivno Mia i plesači u Torinu

rugby sevens dance GIF by World Rugby
 
Nisam fan boje, joj želim bit pozitivan, ali mi ne ide 😅
 
Actually, outfit joj top:love: Iznenađena pozitivno. Pogotovo nakon onog grdila prošle godine.
 
Možda je pola haljine pozajmila Roneli za sledeću probu :unsure:

Veći problem su mi plesači, mislio sam da je solo na sceni.

4.jpg
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Meni ovo fino izgleda. Ne bih se bunio da prođe, iako mi je 11. za ovo pf.
 
Pa ok je haljina, jedino malo ta ruzicasta grebe oci al ajd
 
Kakve smo haljine imali, ovo je super.

P.S. Nadam se da neće imati marte.
 
Joj ne znam meni je ovo tako passe, tako se ne uklapa sa pesmom, i kad vidim ove kipove na pozornici, ovo kao balet neki, kao teatar, čemu to sve!? :(
 
Meni ova pesma ne ide uz ovakvu obleku.

I ne kapiram zašto na Evroviziji toliko vole da eksperimentišu tim kostimima, kad 99% vremena je ok samo obući nešto normalno?! Završiš školu za taj dizajn ili šta god i onda Ronelu strpaš u gaće i brushalter jbt.
 
Ok je haljina, obična je, nije nikakva kreacija. Sviđa mi se što su išli na rozu. Ostatak ne znam dok ne vidim nastup.
 
Meni ova pesma ne ide uz ovakvu obleku.

I ne kapiram zašto na Evroviziji toliko vole da eksperimentišu tim kostimima, kad 99% vremena je ok samo obući nešto normalno?! Završiš školu za taj dizajn ili šta god i onda Ronelu strpaš u gaće i brushalter jbt.

Koliko se sećam, ovde su neki zazivali Konstraktu u ekstravagantnoj haljini, i onda tako neko dođe do ESC i dobiješ razne izlete.

Ovo rozlo neće izgledati upola dobro kao na promo fotkama, tj. izgledaće jeftino.
 
Back
Top