hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Hrvatska mora pod hitno da se urazumi i da sledece godine posalju mnogo bolju pesmu. Godinama su uspavani, jedino im je u novijoj istoriji 2010. godina bila sjajna, mada i sjajne Feminnemke su se vratile za Zagreb pre finala...Ovo je veoma slatko, ali i veoma bledo i neubedljivo.
Ni Nina Kraljic ti se nije dopala?

Da je bio bolji vokal uzivo, i mozda malo drugojaciji stajling, meni bi se daleko vise dopalo..
 
Ni Nina Kraljic ti se nije dopala?

Da je bio bolji vokal uzivo, i mozda malo drugojaciji stajling, meni bi se daleko vise dopalo..
Da je otisla sa " Rijekom" bila bi mi apsolutni favorit. 2016. godine je bila dobra pesma, ali nastup i stajling su bili katastrofa....ali Feminnem je za mene i dalje broj 1 nikad prezaljena pesma koja nije usla u finale. Ogromna nepravda za Hrvatsku te godine.
 
Slazem se. Bio sam bas iznenadjen kada nisu prosli. Mada meni ovako generalno dopadaju hrvatske izabrane pesme. Mozda mi nisu u sam vrh, ali volim da ih slusam.
Tako je i sa ovom pesmom. I sad kad pogledam sve nastupe, ima sansu za finale, ali to sto ce pevati na hrvatskom jedan deo me plasi i ne verujem da ce ispasti dobro.
 
Ne deluje mi nastup najsjajnije. Prvenstveno stajling, za ovakvu gitar laganu pesmu je trebalo odabrati neku ležerniju varijantu, stoji i višak plesača. Ne štima mi nešto, iako je vokalno dobra.
plus što ne nosi štikle nego marte. kriste
 
Da, malo više nelogičnosti, no dobro, ona je još i super, kakvih bisera smo se nagledali. Ja se i dalje potajno nadam da može do finala.
 
Bukvalno nema šanse, nema mora biti bottom 3, ali ne ide u finale
 
Hrvatska mora pod hitno da se urazumi i da sledece godine posalju mnogo bolju pesmu. Godinama su uspavani, jedino im je u novijoj istoriji 2010. godina bila sjajna, mada i sjajne Feminnemke su se vratile za Zagreb pre finala...Ovo je veoma slatko, ali i veoma bledo i neubedljivo.

meni je Albina prošle godine bila super

HR je jedina (dosad) koja je na obje liste (raja i žiri) bila u TOP 10, a nije bila u finalu
 
Video izreziran nastup, jako slabo. Pola scene u mraku, sve deluje amaterski i neozbiljno.

Kadriranje je lose ali cini mi se da ce manje vise sa svakom pesmom biti lose.

Sanse za finale sa ovakovom pesmom su postojale uz jak nastup ali sada nista.
 
Nije loše kasdriranje baš kod svih. Npr. kod Francuza je veoma dobro, i kod nas je sasvim ok...
 
Nije kod svih slazem se ali npr i Grcka koja izgleda ok sa ovim konceptom nastupa bi bila ludilo prosle godine.
 
Srećno i od mene! Bilo bi mi drago da prođe Mia, iako mi nije u 10 trenutno
 
Osjećam isto što sam osjećao i 2019. s Rokom - indiferentnost, prazninu i ništavilo. Koliko god to možda zvuči jezivo, naprosto ne mogu navijati za nešto pa da je stoput moja zemlja kad je naprosto loše i ni po kojem parametru nedostojno finala. Možda nam dobro dođe šamar u vidu bottom 3 plasmana… a možda i ne, ipak je to HR 🥰
 
Back
Top