hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Sve je to lijepo, ali dok ne vidim trofej u njegovim rukama...

Koliko me bio hajp pucao kad je pobijedio na Dori i kad je bio prvi na kladama itd...sad dan pred pf nemam više taj hajp nego sam miran i čekam rasplet...

Vjerujem da će nastup bit odličan 🙏
 
A ima i nešto romantično u tome da neko ko nije u startu bio viđen za Doru na kraju pobedi na Evroviziji. ✨

To bi bio idealan prst u oko i buržujsko-švedskoj okupaciji Evrosonga i HRT-u da uči na greškama oko selekcije.
 
Ovo je sad faza kad sam/smo s razlogom euforičan/i, ovaj osjećaj sam uvijek htio doživjeti i ništa ga ne može umanjiti (osim nepobjede na ESC-u lol)
Ali već vidim da će se ako ne pobijedi ipak naći neki pametnjaković da napiše "pa da, to je bilo jasno da nema šanse da pobijedi", a dan prije polufinala lik čuči na 27% za pobjedu 🤡
 
EBU ako su pametni ucinice sve da pobedi glavni favorit (a i vrlo verovatno pobednik publike), ne treba im dodatne drame od svega ostalog sto se desava.
 
Uf, jedva čekam novinske naslove "Od rezerve na Dori do pobednika Eurosonga". :love:
 
Negde sam pročitao da je i Emeli de Forest prvobitno bila zamena na DMGP-u pa naknadno upala. Možda se ponovi istorija baš u istom gradu - Malmeu.
 
Ja se pitam kako se čelnici HRT-a osećaju ovih dana, da li se tresu od uzbuđenja ili straha od organizacije iduće godine? :ROFLMAO: Teško da su na ovo računali (ako nisu isfolirali situaciju sa rezervom, u šta sumnjam). U prevodu, ne znaju šta ih je snašlo. :LOL:
 
Msm da se dobro nose sa hajpom jer su blokirali datume u areni.
 
Back
Top