hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Do subote će biti okej

ajde-sad-malo-pla%C4%8Di-pogledaj-u-kameru.gif
 
Plašim se da Hrvati pobeđuju ove godine. Ne znam kako i zašto, ali tako je. Doduše znam zašto, pola Balkana je odustalo od takmičenja, Evrovizija je spala na 37 učesnika, mora malo da se motiviše Balkan, propadoše. Realno pesma nije ni primirisala Loreen ili bilo kom drugom pobedniku, ali eto...
 
Plašim se da Hrvati pobeđuju ove godine. Ne znam kako i zašto, ali tako je. Doduše znam zašto, pola Balkana je odustalo od takmičenja, Evrovizija je spala na 37 učesnika, mora malo da se motiviše Balkan, propadoše. Realno pesma nije ni primirisala Loreen ili bilo kom drugom pobedniku, ali eto...
Ne znam da li si primetio, ali Loreen se ne takmiči ove godine, dakle svaka godina je za sebe, a u ovogodišnjoj konkurenciji on je najbolji, kao što su Azeri pobedili pre 13 godina, ili Izrael 2018 itd
 
Plašim se da Hrvati pobeđuju ove godine. Ne znam kako i zašto, ali tako je. Doduše znam zašto, pola Balkana je odustalo od takmičenja, Evrovizija je spala na 37 učesnika, mora malo da se motiviše Balkan, propadoše. Realno pesma nije ni primirisala Loreen ili bilo kom drugom pobedniku, ali eto...
A zašto te to plaši? Ako pobedi, pobediće jer su se sklopile sve kockice, jer je originalan, jer se izdvaja i jer prosto nema jaču konkurenciju u ovom momentu i ovim okolnostima. I to je tako. Ni Loreen svakako nije bila najoriginalnija pobednica, tako da ono...
 
A zašto te to plaši? Ako pobedi, pobediće jer su se sklopile sve kockice, jer je originalan, jer se izdvaja i jer prosto nema jaču konkurenciju u ovom momentu i ovim okolnostima. I to je tako. Ni Loreen svakako nije bila najoriginalnija pobednica, tako da ono...
Plaši me zato što su Švajcarska, Ukrajina i Italija 5x bolje
 
Pa onda ako su Vam bolje ne treba da se plašite već - glasajte, glasajte, glasajte, da ne bude posle, jao meni onaj moj propade.
 
A i ESC u Zagrebu je verovatno jedina sansa (pored naravno Beograda) da pesmu naseg predstavnika na srpskom peva publika. 😌

Zamislite samo Milica Pavlovic- Kucketina i taj delirijum 😍
 
A i ESC u Zagrebu je verovatno jedina sansa (pored naravno Beograda) da pesmu naseg predstavnika na srpskom peva publika. 😌

Zamislite samo Milica Pavlovic- Kucketina i taj delirijum 😍
Tešimo se mi sa Milicom Pavlović, Teom Tairović, Prijovićkom.... svake godine, a šaljimo pesme za koje grickamo nokte da li će uopšte ući u finale.
 
Tešimo se mi sa Milicom Pavlović, Teom Tairović, Prijovićkom.... svake godine, a šaljimo pesme za koje grickamo nokte da li će uopšte ući u finale.
Pa ove pevaljke bi verovatno ispale u polufinalu. Nije to muzika za Evroviziju. U najboljem slučaju bi prošle kao što će Gruzija ove godine.
 
Ako posaljemo Dzehvu da slavimo, mada mozda se cajke i generalno piznati pevaci pomame zbog esc-a u Zagrebu
 
Back
Top