hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Pa ovo ne obećava vokalno, pa je pitanje kako bi zvučalo uživo. Ali da, vajb mi je kao Gruzija. Imalo bi svoje fanove, ali ovako nešto nije dovoljno za neki konkurentan ili jak rezultat.
Ovo ti je kao Loco Loco
 
I pesma je bitna, ali je važno i kakav je neko performer.

Ko đipa kao Danica na Fuego nema šta da traži u istoj rečenici sa Evrovizijom.
 
Zejna je najbolja Zejna bi srušila Malme da Zejna zna da se ponaša na sceni u brzim pesmama.
Zejna kao mrtvo puvalo. Prvo je obula nešto ravno, bez štikle, a onda se šetala levo desno. Užas
 
Sledece godine Vucic salje rezimske pevaljke JK i Micy P u Zagreb, budzet pola miliona evra.
 
Jao kad krenu bumerski mimovi da treba da saljemo Priju u Zagreb lol
 
Pa Prijovićka, Karleuša, Pavlovićka i tako te koje se forsiraju na forumu uvek flopnu i budu nebitne na stranim FSC-ovima. Kakve bi onda šanse imale na realnom ESC-u 😂
 
Da li su bolje ili ne je subjektivan stav. Nekome prosto nisu.
Većini nisu, ali realno Ukrajina ima najkvalitetniju pesmu i sjajne vokale. Vrhunski vokal Švajcarska. Jednostavno ove godine Evroviziji odgovara da dođe na Balkan i ne može me niko ubediti da nisu pogurali ovo ciljano
 
Prija će za nas nastupat na domaćem terenu 😁
Kad je novinari budu pitali a ona onim svojim bezivotnim diplomatskim PR jezikom odgovori pa onda naslovi EVO STA PRIJA KAZE O NASTUPU NA EVROVIZIJI

Pa onda bumeri misle da je stvarno saljemo lol
 
Većini nisu, ali realno Ukrajina ima najkvalitetniju pesmu i sjajne vokale. Vrhunski vokal Švajcarska. Jednostavno ove godine Evroviziji odgovara da dođe na Balkan i ne može me niko ubediti da nisu pogurali ovo ciljano
Hrvatska ima pjesmu koju voli dosta ljudi, znači da nije riječ o lošoj pjesmi, u čemu je problem? Druga stvar je ako se tebi ne sviđa, ali to što se tebi ne sviđa ne čini tu pjesmu lošom lol
 
Doduse secam se kad su hrvatski fanovi mislili da ce ih pobeda Srbije trgnuti a oni onda poslali Kraljeve ulice lol

Tako da mozda se nista ne promeni ali nada umire poslednja
 
Hrvatska ima pjesmu koju voli dosta ljudi, znači da nije riječ o lošoj pjesmi, u čemu je problem? Druga stvar je ako se tebi ne sviđa, ali to što se tebi ne sviđa ne čini tu pjesmu lošom lol
Napred Lasagna ! Idemo do pobede !!!
 
Last edited:
Back
Top