hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Doduse secam se kad su hrvatski fanovi mislili da ce ih pobeda Srbije trgnuti a oni onda poslali Kraljeve ulice lol

Tako da mozda se nista ne promeni ali nada umire poslednja
Ma ja sam ubeđen da šaljemo ili Princa sa nekom baladom srećna nova 2005. ili Dizajnericu sa pesmom a la Finska 2024. samo bez budžeta i fore u nastupu.
 
Pa Prijovićka, Karleuša, Pavlovićka i tako te koje se forsiraju na forumu uvek flopnu i budu nebitne na stranim FSC-ovima. Kakve bi onda šanse imale na realnom ESC-u 😂
Pavlovićka sa Šećeru pobedila na dva strana takmičenja gde učestvuje po 30+ država, a na još jednom bila u top 10. Lep flop bogami.
 
Ma ja sam ubeđen da šaljemo ili Princa sa nekom baladom srećna nova 2005. ili Dizajnericu sa pesmom a la Finska 2024. samo bez budžeta i fore u nastupu.
Uzdam se u Vuciceve komplekse 😌
 
Vucic oce da crkne kad kod Hrvatska negde dobro prodje znaci konacno Vucic dresi kesu za ESC 2025 😍
 
Ma ja sam ubeđen da šaljemo ili Princa sa nekom baladom srećna nova 2005. ili Dizajnericu sa pesmom a la Finska 2024. samo bez budžeta i fore u nastupu.
Pa evo ti Finske. Poslali su je Hrvati ove godine
 
Pjesma je napravljena u sobi, od strane muzički neobrazovanog klinca koji falšira. Znači nije vrhunska produkcija ni vokal. Falša ima jako puno. Smatram da pesma ne zaslužuje pobedu. Pesma je OK i ništa više od toga. Ne kapiram da nema bolje pesme u celoj Evropi. Ustvari ima. Ima ih više od 5, ali eto ove godine se selimo na Balkan, jer to EBU odgovara, pa će i žiri odjednom da postane gluv na silne falševe, a mlataranje rukama i glavom će da dobije i od žirija koji je inače vrlo vrlo strog i profesionalan dosta bodova što je apsurd. Prosto nije fer prema Ukrajini koja je miljama ispred ofarbanog klinca
Bas me zanima dali bi isti ovaj narativ terao da je ista ova pesma predstavljala Srbiju
 
Ma ja sam ubeđen da šaljemo ili Princa sa nekom baladom srećna nova 2005. ili Dizajnericu sa pesmom a la Finska 2024. samo bez budžeta i fore u nastupu.
A mi šaljemo neko sranjce ponovo. Taman eto Princ sa pesmom a la Željko Joksimović 2003-e
 
Pjesma je napravljena u sobi, od strane muzički neobrazovanog klinca koji falšira. Znači nije vrhunska produkcija ni vokal. Falša ima jako puno. Smatram da pesma ne zaslužuje pobedu.
Nebitno, većini se sviđa i to ti već dovoljno govori da nije riječ o lošoj pjesmi kako si ti rekao, a sad dal nešto zaslužuje ili ne zaslužuje...što se toga tiče svatko ima pravo na svoje mišljenje...samo mi smiješno zvuči ovo loša pjesma samo zato što se tebi ne sviđa xD

Btw koji vam je više k s ovim teorijama zavjere jbt 😆
 
Kako uvek isti ljudi daju iste negativne komentare, udžbenički primer.
 
Kako uvek isti ljudi daju iste negativne komentare, udžbenički primer.
Zato što nismo svi oduševljeni nastupom lol

Pošto vidim da ovdje već vlada atmosfera da je Hrvatska pobjednik neću kvariti pozitivu 😁
 
Back
Top