hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Pa jeste festival produkcijski za istocnu Evropu na zavidnom nivou, sad konkurentost pesama je druga tema
 
To je elitisticki mozak Olivere K. kriv. šŸ˜Œ
OXVAiQG.gif
 
TeÅ”imo se mi sa Milicom Pavlović, Teom Tairović, Prijovićkom.... svake godine, a Å”aljimo pesme za koje grickamo nokte da li će uopÅ”te ući u finale.
Ja zaista volim Teyu. Obrazovana, talentovana, lepa pesma, lepa simbolika, lep nastup, ali brate mlako. 23.na kladionicama. Jel moguce da smo toliko losi?
 
Ma pustiće RTS Å”ta god ako je pesma dobra. Bila je Olivera na promociji onog treÅ” albuma Sanje Vučić, pa je pitala pred svima kad će da zavrÅ”i fakultet.
 
Jaooo jedva čekam da sledeće godine u revijalnom delu PzE Kris zapeva Marija Magdaleeenaaaaaaaaaaa
 
PlaÅ”im se da Hrvati pobeđuju ove godine. Ne znam kako i zaÅ”to, ali tako je. DoduÅ”e znam zaÅ”to, pola Balkana je odustalo od takmičenja, Evrovizija je spala na 37 učesnika, mora malo da se motiviÅ”e Balkan, propadoÅ”e. Realno pesma nije ni primirisala Loreen ili bilo kom drugom pobedniku, ali eto...
Ne daj boze da neko iz Balkana bude uspesan bez da se iza toga kriju 738 teorija zavere. Kakve cemo jos gluposti citati ovih dana ljudi moji.
 
Pa imali smo turbo folk i ovde godine Zejnu, Bojana i Davida, Kurtica. Nije problem u turbo folku samo da je dobra pesma.
 
Ne daj boze da neko iz Balkana bude uspesan bez da se iza toga kriju 738 teorija zavere. Kakve cemo jos gluposti citati ovih dana ljudi moji.
Kaže se "Neko sa Balkana". Meni nije logično da toliko loŔa pesma bude prva u Evropi
 
Ova pesma, sa nekim sličnim performansom, ni u ludilu nije ispadanje u polufinalu, pa čak ni u paralelnom univerzumu

Ali covece nece da se prijavi Milica uopste. Ne zeli. Nema nameru
 
Grcki turbo folk stoji sasvim dobro na kladionicama i u proŔlosti su sa turbo folkom ostvarivali dobre plasmane.

Ne znam vise sta mi glumimo.

Protracili smo najkreativnije godine Damira Handanovica i Milija.
 
Ova pesma, sa nekim sličnim performansom, ni u ludilu nije ispadanje u polufinalu, pa čak ni u paralelnom univerzumu

Pa ovo ne obećava vokalno, pa je pitanje kako bi zvučalo uživo. Ali da, vajb mi je kao Gruzija. Imalo bi svoje fanove, ali ovako neÅ”to nije dovoljno za neki konkurentan ili jak rezultat.

Evo baŔ gledam da je ova pesma zavrŔila na 18. mestu na jednom stranom proxy ESC takmičenju kao Ŕto je naŔ FSC.
 
Last edited:
A i ESC u Zagrebu je verovatno jedina sansa (pored naravno Beograda) da pesmu naseg predstavnika na srpskom peva publika. šŸ˜Œ

Zamislite samo Milica Pavlovic- Kucketina i taj delirijum šŸ˜
Pevali su i u Beču
 
Back
Top