is Island 2023: Diljá - Power

Pa ovakav ne baš 😭



#PozitivnoIznenađen
Taman sam krenuo da te napadnem žestoko, da ti moje postove zapravo i ne čitaš i ipak se vratim na vrh strane i vidim da nisam ni postavio ocene ovde.... 🤪 Hihihihi


Evo ih:

Celebs – “Doomsday Dancing” 10/10
Diljá – “Power” 10/10
Celebs – “Dómsdagsdans” 10/10
Kristín Sesselja – “Óbyggðir”
Diljá – “Lifandi Inni Í Mér” 9/10
Móa – “Lose This Dream” 9/10
Kristín Sesselja – “Terrified” 9/10
Bragi Bergsson – “Stundum Snýst Heimurinn Gegn Bér” 8/10
Móa – “lötuð Ást” 8/10
Silja Rós & Kjalar – “Ég styð þína braut” 7/10
 Úlfar – “Betri maður” 6/10
 Úlfar – “Impossible” 6/10
Silja Rós & Kjalar – “Together We Grow” 6/10
Bendeikt – “Þora” 6/10
Langi Seli og Skuggarnir – “OK” 5/10
Sigga Ózk – “Gleyma þér og dansa” 5/10
Bragi Bergsson – “Sometimes the World’s Against Us” 4/10
Bendeikt – “Brave Face” 4/10
Sigga Ózk – “Dancing Lonely” 4/10
 
Odavno ne čuh pesme toliko neupečatljive, da bukvalno imam utisak da ništa nisam poslušao. Volim Island na ESC-u generalno, ali ovo je preslabo.

@Marko, u pravu si potpuno, Bragi mi se izdvaja, lepa radio-friendly pesma koja prija u svakom trenutku i rekao bih da mi je on favorit. Dilja nije loša, kao i SIlja Ros i Kjalar, ali mi i tu nešto nedostaje. Sigga Osk mi još deluje catchy i to je to. Sve u svemu, tugica.
 
Meni je ovo slabasan izbor.
Jedino sto mi se izdvaja od ostalih je Bragi, mada ni on mi nije ono naj.
Jos bih mogao da izdvojim Móa (islandska), Sigga Ózk (engleska) i Úlfar (islandska). Eto, taman tih 4 nek odu u finale i bio bih zadovoljan.
 
Dilja - Power jedina mi se izdvojila nakon prvog preslušavanja pesama.
 
Mogao bi i RTS jedan bus da brendira sa PZE motivima, pa da kruži Beogradom :)

U3VSz0T.jpg
 
Kako bi bilo dobro imati CELEBS na Evroviziji u Liverpulu, dali bi totalno jednu novu notu, ležernosti, groovy vibe.. Nadam se da su uživo dobri, što se vokalnog dela tiče ne iziskuje preteranp komplikovanu tehniku, bitnija je sama interpretacija, harizma..
 
Dan pred prvo polufinale Dilja rastura konkurenciju na spotifyju ima skoro 15 hiljada vise strimovanja ispred drugoplasiranih Celebsa
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Dilja super ( pogotovo vokal 👏), Celebs super interesantan nastup ali vokali meh... Najprijatnije iznenađenje Moa
 
  • Like
Reactions: Mrm
Dilja super ( pogotovo vokal 👏), Celebs super interesantan nastup ali vokali meh... Najprijatnije iznenađenje Moa
Zvaću je od sada Moa Martini.. 🇮🇸🇮🇹👌🤩
 
Nadam se da Bragi i ide na kraju.
Ja se nadam Dilja ili onaj retro bend koji nastupa u 2 polufinalu, mada ipak malo više navijam za Dilju 😊 devojka je bukvalno razvalila večeras
 
  • Like
Reactions: Mrm
Mislim da ako pobedi Dilja, ići će sa verzijom na englesom jeziku...
I treba u ovom slučaju, to bi bio pogodak, čini mi se..
 
Celebs dobili wildcard za finale! Bas mi drago zbog njih, ali ipak navijam za Dilju da pobedi
 
Da. Video sam.
Sad su prosli pesma "OK" i pevacica Sigga Ozk.

Moj favorit ce i dalje biti Bragi.
 
Bezveze što su ispali Silja Rós & Kjalar. :(

U finalu navijam za Dilju i Bragija, jedini koji mi se zaista sviđaju. Al’ to je Island, pobijedit će nešto skroz lijevo na kraju
 
Nadam se pobedi Dilje. Samo, u finalu treba osmisliti mocniji nastup.
 
Jedino logično mi je da izaberu Dilju i to sa engleskom verzijom. Ne znam kakve su im šanse za finale (ni sa, ni bez žirija), ali bi meni takav izbor bio najoptimističniji za ono ubogo drugo pf.
 
Dilja na instagramu otkrila da ce u finalu pevati Power :love: bas mi je drago. Verzija na islandskom je zanimljiva, ali nekako mi je bolja na engleskom
 
Back
Top