is Island 2023: Diljá - Power

Dilja bi prosla lagano u drugom polufinalu, bila bi to jedna od par dobrih pesama u onoj bedi od polufinala.
 
E odlično. Stvarno se nadam da će pobijediti, baš baš dobra pjesma, sve mi je bolja svakim slušanjem. Mislim da bi se definitivno istaknula u drugom polufinalu, tim više što smo vidjeli da Dilja to može iznijeti lajv
 
Moguće da u drugom polufinalu ima veće šanse, ali mene podseća i estetikom i interpretacijom pomalo na Svalu...
 
Dilja bi bila sasvim dobar i korektan izbor za Island.

Što se tiče raspalog drugog polufinala, baš se pitam može li bit gore nego drugo polufinale 2018., nije na lošem putu da to uspije
 
A realno da, ja se sve nesto nadam da će ovi interni izbori popravit situaciju, ali teško xD

A mrzim kad je jedno polufinale toliko jače od drugog
 
Jbt, Dilja ce ladno da izgubi od ovih :( poslusajte reakciju publike +sad su ovi prvi na kladionici nije vise Dilja
 
Meni je simpa pesma, mada čini se da i Islanđani hoće da idu u stilu "kud drugi tu i mali Mujo." Što bi se reklo "kad su ostali kiksali sa izborima, hajde i mi da im se pridružimo." Mislim, ako na kraju stvarno pobede ovi.
 
Meni je simpa pesma, mada čini se da i Islanđani hoće da idu u stilu "kud drugi tu i mali Mujo." Što bi se reklo "kad su ostali kiksali sa izborima, hajde i mi da im se pridružimo." Mislim, ako na kraju stvarno pobede ovi.
Islandjani da iole zele tu prokletu prvu pobedu ikad tj. da je odistinski zele dosad bi to odradili. 3-put makar.

Jednostavno su se uziveli kao i 🇲🇹 Malta (🇵🇹 bih isto ovde uvrstio, al' njima se jbg posrecilo sa gospodinom kantautorom koji se bori protiv vetranjaca i vatrometa) da vecito paradiraju pred Evropom kao mamine maze koje mame suzitzu na porodicnim okupljanjima nad svojom bzv sudbinom dok jedino produktivno sto urade je bace tiket u obliznjem Meridijanu (nije sponzorisan post).

Poslali bi Yohannu 2011. sa najskupljim turbo-skandinavskim revampom ikad i pobedili bi nad onakvom konkurencijom ili bi opet izmuzli Hatari ovih par godina jer se i dalje prica o njima sa necim malo pitkijim za sire mase ovog puta.
 
Pa možda im nije u interesu da pobede. :D
Inače mi se i ta iz 2011. dopala, haha i odmah mi je i slušajući ovu iznad pala na pamet. Mada, tada su bile još i prateće okolnosti u igri.
 
Inače mi se i ta iz 2011. dopala, haha i odmah mi je i slušajući ovu iznad pala na pamet. Mada, tada su bile još i prateće okolnosti u igri.
Ukus mila moja 💗

'Nott' obozavam i cak mislim da bi onako malo kao demo-baladica sa dobro smeknutim i upakovanim nastupom ojadila najblizu konkurenciju u tom zanru tj. Ukrajinu.
 
Naravno. Ne kažem da mi je i Yohanna bila loša (šta više ne bih se bunila da je i ona išla, posebno sa verzijom na islandskom), ali sam bila svakako zadovoljna pobednikom.

EDIT: glupavi autocorrect..:rolleyes::ROFLMAO:
 
Islandjani da iole zele tu prokletu prvu pobedu ikad tj. da je odistinski zele dosad bi to odradili. 3-put makar.

Jednostavno su se uziveli kao i 🇲🇹 Malta (🇵🇹 bih isto ovde uvrstio, al' njima se jbg posrecilo sa gospodinom kantautorom koji se bori protiv vetranjaca i vatrometa) da vecito paradiraju pred Evropom kao mamine maze koje mame suzitzu na porodicnim okupljanjima nad svojom bzv sudbinom dok jedino produktivno sto urade je bace tiket u obliznjem Meridijanu (nije sponzorisan post).

Poslali bi Yohannu 2011. sa najskupljim turbo-skandinavskim revampom ikad i pobedili bi nad onakvom konkurencijom ili bi opet izmuzli Hatari ovih par godina jer se i dalje prica o njima sa necim malo pitkijim za sire mase ovog puta.
Godina 2020. im je bila fantastična prilika, momentum skroz na njihovoj strani. Pesma koja je od svih onih imala najbolju šansu da prođe top 3i kod publike i kod žirija, još se i film snimao tad
 
A to je već šta bi bilo, kad bi bilo. Mislim, imali smo još najmanje dva tvt grabera (Rusija (iako bi njih verujem žiri udaljio dovoljno da ne budu u priči oko pobede) i Litvanija), tako da ko zna..
 
Godina 2020. im je bila fantastična prilika, momentum skroz na njihovoj strani. Pesma koja je od svih onih imala najbolju šansu da prođe top 3i kod publike i kod žirija, još se i film snimao tad
pa bukvalno su dogodine mogli da reprodukuju isti hajp, ali Dandi napravio pesmu koja nije uspela da 'klikne' kao 'Things' i bukv. sam misljenja da je onako visoko stigla vnar 40% zbog 'Things' i 'Fire Saga' korona hajpa. Mogli su bukv Husavik pevaljku da interno izaberu 2021. sa nekom pesmetinom koja gadja u slicnu zicu kao 'Husavik' i pobesne na tabeli. Ma i 🇵🇹 2017 bi prestigli.

Ali bukv. su 'ladni k'o boza i moze im se da se vucaraju po ESC jer im je trosak za isti budzetska sica.

Steta..
 
Husavik je objavljen u junu nažalost, ali mogli su da natempiraju sa sve filmom. Doduše trebalo je i naći pevača za to, to je pevala Šveđanka Moli Sanden koja nije baš zainteresovana za ESC sad, pogotovo pod tuđom zastavom.

A sa "10 years", mislim da su izvukli stvarno maksimum, jer pesma stvarno nije ni blizu hitična kao "Think about Things".
 
Ja nisam jos stigao da cujem uzivo ove sto su prosli drugo polufinale...
 
Back
Top