is Island 2023: Diljá - Power

Drago mi je što je Island izabrao Dilju, svakako jedna od boljih pjesama drugog pf i nadam se da neće bit problema što se tiče ulaska u finale
 
Fala Bogu pa konačno neka krštena pjesma za drugo polufinale, fakat bi ova sada subota trebala biti ''super'' umjesto one februarske jer je više kvalitetnih pjesama izabrano za jedno veče nego svih prethodnih vikenada zajedno od kako je počela sezona (mislim na Island, Moldaviju i Srbiju). :cool:
Solidni Islanđani ove godine, malo je generična stvar ali sviđa mi se beat a i Dilja slatkica samom pojavom popravlja raspoloženje, nema šanse da prođe ispod radara u onoj ubogoj konkurenciji a da nastupaju s nama mislim da bi se sa Ircima družila na dnu tabele.
Moraće usavršiti nastup tj. da se nešto dešava na stejdžu jer je u ovom slučaju baš praznjikavo dok ona pjeva i skakuće a iza nje na ekranima se smjenjuju cvjetne animacije.
Iz nekoga razloga po vajbu i harizmi me podsjeća na Gretu i Svalu ali nikako ne bih volio da prođe kao njih dvije, najbitnije je da se promuva do finala a u istom svakako ne očekujem ništa spektakularno (rezultat možda kao prošle godine), anyway good luck!
 
Dilja će visoko ove godine, pazite šta vam kažem, Dilja je pravi izbor za Britaniju, tako je dobro British pop retro.. 🤩😍 Dopada mi se što je malo quirky, a tako je powerful, u skladu sa samim naslovom... Ovo će biti jako opasno...
 
Dilja će visoko ove godine, pazite šta vam kažem, Dilja je pravi izbor za Britaniju, tako je dobro British pop retro.. 🤩😍 Dopada mi se što je malo quirky, a tako je powerful, u skladu sa samim naslovom... Ovo će biti jako opasno...
Neće nažalost ništa uraditi Island ove godine.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Meni se sviđa pesma, melodija vozi, ali mi je nekako previše plastična i lišena emocije.
 
"But I got my power in my hand
You hold no power over me
And I'll take my flowers while I can
So let the love shower over me"

😍🙌❤️✌️

Island obično i odiše tom hladnoćom na Evroviziji.. 🥶🙂

Da li ćemo ikada opet imati nešto kao 2008. godine u našem Beogradu, Eurobandid, ili LEGENDU Heru Bjork? 🤍
Kakvi su to vokali bili.. Da se smrzneš...
 
@Milica

Hvala ti od ❤️ što si danas postavila mapu sa prikazom ko je odakle od izvođača sa 2023 ESC. Sada znam gde želim da se održi 2024 ESC. U rodnom mestu islandske zvezde, Dilje Pétursdóttir, magičnom gradu Kópavogur... 🤩🥰

kopavogur_yfirlit.jpg
 
Meni je ovo stvarno top, nego se plasim da je ispadanje vrlo moguce, pogotovo kad se setim da su bukvalno ovakve pesme, solo zenske izvodjace u ovom bitu slali u periodu 15-17, i nisu nijednom bili ni blizu finala
 
Svala malo podseća, ali samo malo, drugačiji je ipak vajb, ovo je current, retro style, taj kraj 80-ih, početak 90-ih je baš in, i stajling joj je baš in..da ne pričam o razlici u godinama, da se razumemo znamo koliko je esc ageism zastupljen nažalost..
A 2015 i 2016 🇮🇸 me ne podseća nimalo baš, osim što su bili kako si kazao solo ženski izvođači, obe su bile clishe, esc by numbers numere i estetika, totalno beznadežne...
 
Svala malo podseća, ali samo malo, drugačiji je ipak vajb, ovo je current, retro style, taj kraj 80-ih, početak 90-ih je baš in, i stajling joj je baš in..da ne pričam o razlici u godinama, da se razumemo znamo koliko je esc ageism zastupljen nažalost..
A 2015 i 2016 🇮🇸 me ne podseća nimalo baš, osim što su bili kako si kazao solo ženski izvođači, obe su bile clishe, esc by numbers numere i estetika, totalno beznadežne...
Island bi sigurno ispao u polufinalu da je u prvom polufinalu,ovako se možda provuku,ali svakako imaju manje sanse da nesto urade nego sestre od prosle godine realno..
 
Ona je harizmaticna i ima divan glas pun personalitija. Pesma je malo nedovrsena ali dopada mi se stil kao demo za neku pesmu koja bi mi se jako svidela. Mislim da moze u finale jer je tako slatko gledati sa kojim zarom izvodi ovu pesmu.
 
Jeste, interpretacija je za svaku pohvalu, jer svako mlako izvođenje ove pesme bi značilo njenu propast.
 
Pesma mi se svidja i u isto vreme ne svidja, jako cudan osecaj. Uvod je zanimljiv, ali kad dodje refren toliko me iritira da je ugasim skroz.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Pesma mi se svidja i u isto vreme ne svidja, jako cudan osecaj. Uvod je zanimljiv, ali kad dodje refren toliko me iritira da je ugasim skroz.
Mislim da znam šta ti se ne dopada, ali nisam potpuno siguran.. :)
Voleo bih jako, malo akustičniju verziju ovoga, sa gospel horom, to bi leglo ovde kao kec na 11, kao one pesme u Istočnoj Africi u anglikanskoj i luteranskoj crkvi.. Na taj fazon..
Nije džabe Alesia Michelle rekla da je ovo podseća na American contemporary Christian pop music..
 
Mislim da znam šta ti se ne dopada, ali nisam potpuno siguran.. :)
Voleo bih jako, malo akustičniju verziju ovoga, sa gospel horom, to bi leglo ovde kao kec na 11, kao one pesme u Istočnoj Africi u anglikanskoj i luteranskoj crkvi.. Na taj fazon..
Nije džabe Alesia Michelle rekla da je ovo podseća na American contemporary Christian pop music..
Meni ovo na foru 2017.godine cak malo i na 2016.godinu baca,a tada svi znamo kako je prosao Island tih godina,zato imam osecaj da cak i da prodje nece uraditi nesto,nego je drugo polufinale dosta slabije ove godine,zato mozda i prodje,ali...
 
Baš me zanima styling za ESC koji će imati, kako jo je ovo odelo odlično što je nastupala na Söngvakeppnin 2023 u njemu... 👌 podseča me na Balenciaga odela..
 
E za ovo sam zaboravio da postoji do neki dan kad sam je čuo kako treba prvi put, i ubacio sam je na plejlistu.
Svidjela mi se, volio bih da prođe dalje
 
Back
Top