is Island 2023: Diljá - Power

Dilja izdominirala na pre-partiju , ja mislim da je finale izvesno za Island. Ne razumem kako su je kladionice stavile toliko nisko za ulazak u finale, ima da bude bukvalno top 5 u polufinalu
 
  • Love
Reactions: Mrm
Dilja izdominirala na pre-partiju , ja mislim da je finale izvesno za Island. Ne razumem kako su je kladionice stavile toliko nisko za ulazak u finale, ima da bude bukvalno top 5 u polufinalu

Jooj inga, mora i 🇦🇱 i 🇮🇸 u finale.. Hoćemo dobiti to? Bojim se.. 😬🥶
 
Minipop

tDjKYPd.jpg
 
Bože danas mi je svaki ovaj minipop smešan..
 
Meni je sladak ovaj, dok je portugalski na primer katastrofa.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Prošle godine sam bio siguran da će :is: u finale, ove godine, ne da sam siguran, nego Diljče "cepa Katalinski", sve će da zaseni mala od Kópavogur-a, to imajte na umu, nemojte posle, ju pa niko nam nije kazao, ju pa kako, šta.. 😌😌
"Power" doslovno vreba iza ćoška...Dilja brodi severnim morima, u vikinškom brodu, haunting melody se spušta sa severa..
 
Nažalost bliže je ispadanju u polufinalu, nego nekom značajnijem plasmanu, čak joj pesma i liči na onu iz 2015. godine recimo, što i ne čudi, jer su isti autori.
 
Da, al’ bar je Dilja bolji izvođač, Maria se bila ukenjala sva. Svakako bi bilo tragično da ispadne pored onolikih užasa u drugom pf
 
Slažem se, jako loše polufinale, iskreno voleo bih da prodje Island u finale, to definitivno zaslužuju.
Objektivno su mi čak možda i u top 20 za ovu godinu.
 
Prolazi lagano, Dilja stvarno zna da iznese pesmu, za razliku od Marije 2015. koja je izgledala kao da je neko puškom naterao da izađe na scenu.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Nzm, stvarno bi mi bilo tragicno da ispadne u onako losem polufinalu, a jako je dobar izvodjac plus pesma jedna od konkurentnijih.
 
Sad gledam malo, u hrvatskim kladionicama na nju stavili kvotu 2.70 da prolazi u finale, veću kvotu u drugom pf od nje imaju samo totalni autsajderi Rumunjska(kvota 5) i San Marino(kvota 6), jako zanimljivo...
 
Nzm, stvarno bi mi bilo tragicno da ispadne u onako losem polufinalu, a jako je dobar izvodjac plus pesma jedna od konkurentnijih.
Isto, u drugom polufinalu imam jedno 5-6 za koje se baš nadam da prolaze, a ostale sve i mogu a i ne moraju. Island je jedna od tih 6
 
Back
Top