is Island 2023: Diljá - Power

Gde je ovde tik tok isečak..damn, mrzi me da tražim.. 😒
 
Ma jel @Mrm, mrzi te?! Šta, Dilja nije dovoljno dobra da se potrudiš? A za Aljbinu, Sidorelju i ostatak Porodice Kremenko bi i dark web pretražio 😏
 
Ma jel @Mrm, mrzi te?! Šta, Dilja nije dovoljno dobra da se potrudiš? A za Aljbinu, Sidorelju i ostatak Porodice Kremenko bi i dark web pretražio 😏
Neću ipak na Island dogodine. 🤑🤑🥵🥵
 
U Helsinki ćeš

Nego, da se vratimo temi, ko će objasniti zašto je ona predpredzadnja na kladži za prolazak? Bez argumenata poput “nebitna je i bzvz”, u drugom polufinalu je
 
U Helsinki ćeš

Nego, da se vratimo temi, ko će objasniti zašto je ona predpredzadnja na kladži za prolazak? Bez argumenata poput “nebitna je i bzvz”, u drugom polufinalu je
Nije ovo nažalost televoting friendly skoro pa nimalo, meni je kombinacija minimalizma i "power pesme" savršena, ali vidim da nije za mase uopšto, no i dalje mislim da će se domoći finala... 💪 🇮🇸

A i ti bi mogao malo neki tekstić da baciš ovde kao podršku, da poguramo naše Diljče od Kopavagura, ja sam se premorio, ISCRPEO sam se.. 🥵 Pokazao si da itekako možeš, ali ti trošiš snagu na jednoroga.. 😤😔

Opravdano je jedino ako se čuvaš za 🇱🇹 😌
 
Last edited:
Ma jel @Mrm, mrzi te?! Šta, Dilja nije dovoljno dobra da se potrudiš? A za Aljbinu, Sidorelju i ostatak Porodice Kremenko bi i dark web pretražio 😏
Koliko me u ovom postu podsecas na Mislim ono 😂
 
Ok izgleda nastup, i ona je full, energetski, vokalno, samo mi fale plesači. I ovaj stajling je malo diskutabilan. Ipak, mislim da su šanse za finale realne.
 
Ok izgleda nastup, i ona je full, energetski, vokalno, samo mi fale plesači. I ovaj stajling je malo diskutabilan. Ipak, mislim da su šanse za finale realne.
nikako plesači, ni pod tačkom razno, ovako su se baš otklonili od klišea... :)
 
U Helsinki ćeš

Nego, da se vratimo temi, ko će objasniti zašto je ona predpredzadnja na kladži za prolazak? Bez argumenata poput “nebitna je i bzvz”, u drugom polufinalu je
Nemaju Norvešku, Švedsku i Finsku u pf, to mi je jedino objašnjenje, jer po ostalom ne bi smjela bit baš toliki autsajder
 
Deluje mi prazno, ali možda bude efektno, zavisno od vizuelizacije.
 
Nije ovo nažalost televoting friendly skoro pa nimalo, meni je kombinacija minimalizma i "power pesme" savršena, ali vidim da nije za mase uopšto, no i dalje mislim da će se domoći finala... 💪 🇮🇸

A i ti bi mogao malo neki tekstić da baciš ovde kao podršku, da poguramo naše Diljče od Kopavagura, ja sam se premorio, ISCRPEO sam se.. 🥵 Pokazao si da itekako možeš, ali ti trošiš snagu na jednoroga.. 😤😔

Opravdano je jedino ako se čuvaš za 🇱🇹 😌
Bezveze, dragi moji, razbijamo glavu što je razlog Diljinom prognoziranom debaklu, kad od toga ništa biti neće. Tu je ona, kako sama kaže, ima snagu, ima moć da se izbori, da stisne zube, otpleše do finala ples vikinga koji je utkan u njen genetski kod. To je ta islandska silina, zapečaćena u vremešnom Althingu, koja ključa poput najvrućeg gejzira, koja krivinama zaobilazi sve prepreke poput najkrivudavijeg fjorda, a protivnici mogu samo da se okliznu o Dilju poput foka o islandske lišajeve. Još se u drevnim sagama opjevala Diljina snaga i postojanost. Od Reykjavika, preko Akureyrija do Kopavagura, slavit će se Dilja, poput ratnice pred Ragnarok! ☝️ ♥️💙🤍 🇮🇸
 
Joj Bože, plačem, koliko sam ponosan, prepući će mi 💔, ljudi moji.. 🥺🥺
Ali ruska zastava ti je hit.. 🤭
 
@Marko

Kakav bre Izrael, pogledaj ovo, i akrobacija i elegancija... Ovo je prekrasno.. 🤩😍🙌😌
 

Attachments

  • Screenshot_20230504_001535_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20230504_001535_com.instagram.android.jpg
    533.8 KB · Views: 8
Back
Top