Izbori

274700630_10158710193178785_7510146012143696398_n.jpg
 
Mislio sam da je spot sa semaforom nesto najdebilnije sto mogu da smisle ali ovaj sa friziderom je ipak pobedio.

Kakav predsednik, takvi i spotovi.
 
Mislim da SNS lagano pobeđuje na svim nivoima, ali će skupština napokon prestati da liči na belorusku.
 
Ali ovi spotovi 😂, tko ih samo smišlja, mada vidi se da su namijenjeni publici 50+, bakice i dekice ovo gutaju ko kokice
 
Izborne liste za parlamentarne izbore
  1. ALEKSANDAR VUČIĆ – Zajedno možemo sve
  2. IVICA DAČIĆ – PREMIJER SRBIJE
  3. Vajdasági Magyar Szövetség-Pásztor István – Savez vojvođanskih Mađara-Ištvan Pastor
  4. DR VOJISLAV ŠEŠELj – SRPSKA RADIKALNA STRANKA
  5. Marinika Tepić – Ujedinjeni za pobedu Srbije (Stranka slobode i pravde, Narodna stranka, Demokratska stranka, DZVM – VMDK, Stranka Makedonaca Srbije, Pokret slobodnih građana, Udruženi sindikati Srbije „Sloga“, Pokret za preokret, Pokret Slobodna Srbija, Vlaška stranka)
  6. DR MILOŠ JOVANOVIĆ - NADA ZA SRBIJU - Srpska koalicija NADA -Nacionalno demokratska alternativa- Demokratska stranka Srbije (DSS) - Za Kraljevinu Srbiju (MONARHISTI ) - Vojislav Mihailović
  7. MILICA ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI - Srpska stranka Zavetnici
  8. MUFTIJIN AMANET – Stranka pravde i pomirenja (SPP) – Usame Zukorlić
  9. MORAMO – AKCIJA – Ekološki ustanak – Ćuta – Ne davimo Beograd – Nebojša Zelenović
  10. SUVERENISTI – Saša Radulović (DJB), Milan Stamatović (ZS), dr Jovana Stojković (ŽZS)
  11. Boško Obradović - Srpski pokret DVERI - POKS - Miloš Parandilović - Patriotski blok za obnovu Kraljevine Srbije
  12. ZAJEDNO ZA VOJVODINU- VOJVOĐANI (DEMOKRATSKI SAVEZ HRVATA U VOJVODINI, ZAJEDNO ZA VOJVODINU)
  13. SDA Sandžaka – dr. Sulejman Ugljanin
  14. BORIS TADIĆ – AJMO LjUDI – SOCIJALDEMOKRATSKA STRANKA – NOVA STRANKA – 1 OD 5 MILIONA – TOLERANCIJA SRBIJE – „UJEDINjENI POKRET ZELENIH SRBIJE“ – BOŠNjAČKA GRAĐANSKA STRANKA – BOŠNJAČKA GRAĐANSKA STRANKA – STRANKA CRNOGORACA
  15. „ALTERNATIVA ZA PROMENE - ALBANSKA DEMOKRATSKA ALTERNATIVA“ - „ALTERNATIVA PËR NDRYSHIM - ALTERNATIVA DEMOKRATIKE SHQIPTARE”
  16. „KOALICIJA ALBANACA DOLINE“ - “KOALICIONI I SHQIPTARËVE TË LUGINËS”
  17. OTETE BEBE ANA PEJIĆ
  18. „Romska partija“ - Srđan Šajn
  19. RUSKI MANJINSKI SAVEZ – MILENA PAVLOVIĆ, PAVLE BIHALI GAVRIN (SRPSKO RUSKI POKRET, SRPSKO RUSKA PARTIJA VUKOVI, POKRET GRKA SRBIZA)
Spisak kandidata za predsednika Srbije
  1. Miša Vacić - Grupa građana "Srpski patriota - Miša Vacić"
  2. Biljana Stojković - Grupa građana MORAMO - BILJANA STOJKOVIĆ, predsednica Srbije
  3. Branka Stamenković - Koalicija SUVERENISTI - Saša Radulović (DJB), Milan Stamatović (ZS), dr Jovana Stojković (ŽZS)
  4. Zdravko Ponoš - GRUPA GRAĐANA ZA UJEDINJENU, PRAVEDNU I STABILNU SRBIJU
  5. Milica Đurđević Stamenkovski - Srpska stranka Zavetnici
  6. Aleksandar Vučić - Koalicija Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve, Srpska napredna stranka (SNS), Socijalistička partija Srbije (SPS) - Ivica Dačić, Savez vojvođanskih Mađara - Vajdasági Magyar Szövetség (SVM-VMSZ) - Ištvarn Pastor - István Pásztor
  7. Miloš Jovanović - KOALICIJA ZA KRALJEVINU SRBIJU - DSS
  8. Boško Obradović - Srpski pokret DVERI - POKS - Patriotski blok za obnovu Kraljevine Srbije
 
Last edited:
Muftijin Amanet mi je favorit ovako na slijepo
 
Najsmesniji predsednicki kandidat u istoriji (doktor Nestorovic) ipak nije uspeo da skupi dovoljno potpisa. Mada, verujem da mu ne pada tesko. Prodajuci maglu zadnje 2 godine je zaradio vise nego u citavoj karijeri kao pulmolog i profesor pa mu nece tesko pasti.

Ali zato Radule i dr. Govana (izvinjavam se na izrazu ali prosto...prikladno je za pomenutu personu) ujedinjeni u borbi protiv zla na parlamentarnim izborima :sick:
 
Ta Jovana mi je odvratnija od cele SNS garniture zajedno lol

@Milos-S kakva su tvoja predviđanja u vezi predsedničkih izbora? Ja mislim da neće biti ni drugog kruga.
 
Definitivno moram da se slozim. Do ove pandemije sam mislio da od SNS-a gore zlo ne moze da nas snadje, medjutim gledajuci sta rade Nestorovic, Jovana, Radulovic i uopste ovi ljudi koji sebe nazivaju "antiglobalistima"....shvatio sam ipak da moze (jos) gore.


I ja mislim da ce se sve resiti u prvom krugu. No ipak, obavicu svoju duznost...
 
Meni je jedina "uteha" što će moja opcija definitivno ući u skupštinu i što će nakon nekoliko godina rijalitija beloruske skupštine to telo zaličiti na nešto. Mada će verovatno biti još većih rasprava, SNS je navikao na monologe, a sad će imati i ko da im odgovori.
 
Буквално нико политички озбиљан није протукандидат Вучићу на председничким изборима. Значи слушаћемо његова срања и наредних пет година
 
Kažu da Ponoš ima šanse za drugi krug. A i ima 2-3 kandidata desnice koji bi mogli otkinuti glasove Vučiću.
 
Back
Top