Izbori

Sad vidim da je Dr Jovana Stojković i Stamatović iz Čajetine sa Suverenistima, a Dr Nestorović je sa Dverima i POKS-om.. 🤔😮
 
Vučić u Amig show.

marge-ashamed.gif
 
Evo vam još jedan spot..

Odvratno. Ne znam ni zašto se dozvoljava spominjanje nekakvog Sandžaka na izborima u Srbiji, umesto dela Raške oblasti ako im već do isticanja. Drugo, traže autonomiju bespotrebno i potenciraju na "bosanskom jeziku jer je tako ljepše" (kako navode u drugom spotu).
 
Taj Ugljanin je koliko sam skontao za ekstremiste odatle opcija, a Zukorlić je neka otvorenija opcija?
 
Pa da, Zukorlić je za saradnju sa Vučićem, i podržava ga za predsednika, dok je ovaj Ugljanin više separatista i autonomija mu dođe još kao blaga reč šta bi zapravo želeo.
 
Taj Sandžak nije dobio autonomiju dok je bio u jednoj državi, tek sad kad je u dve od toga nema ništa, pogotovo što je jedna država članica NATO. Vlažni san jako malog broja Bošnjaka i Turaka.
 
A lista broj 19:

"19.
листа националне мањине Руски мањински савез — Милена Павловић, Павле Бихали Гаврин (Српско-руски покрет, Српско-руска партија Вукови, Покрет Грка Србиза)"

Први на листи: Душан Марковић

Главна идеологија: неофашизам

Политичка позиција: крајња десница

Kako vam se čini?! 🤔🤐
 
Tražim ko je Milena Pavlović, ali ne uspevam..
 
Nije zar glumica iz Mi nismo anđeli?Mada često je to ime i prezime.
 
Radi se o magistru farmacije iz Požarevca.

A taj Pavle Bihali je predsednik pokreta Levijatan :rolleyes:
 
A može i ova lista:

17
Отете бебе — Ана Пејић
"ОБАП"
14. март 2022.
Први на листи: Ана Пејић
Главна идеологија: антитрговина људима

🧐😑
 
Bože svašta, kako bih se sprdao, to su liste, validne (ako su potpisi validno prikupljeni), videćeš u nedelju, ako izađeš na izbore..
 
Upravo sam video na TV reklamu za SPS kako Dačić peva u kafani... Ne znam ima li da se nađe ovako!? :D

Sad je dosta, vreme je da stanem i da se vratim u realnost...

Oooops, to je zapravo realnost... 😱
 
Back
Top