Izbori

I evo prvih reprezentativnih rezultata Ipsosa

PARLAMENTARI IZBORI

mbs8qZs.jpg


j1Iu1Fm.jpg


PREDSEDNIČKI IZBORI

Dobili smo novog (starog) predsednika već u prvom krugu.

YtzV1zQ.jpg


ZMwso7y.jpg
 
Marinika baš loše prošla, svega oko 13% glasova, mada nisam puno više ni očekivao. Možda bude oko 36 poslaničkih mesta od 250. SNS i SPS će imati ubedljivu većinu da formiraju vladu. SPS je odlično prošao, bolje od očekivanog.

Lepo što će u parlamentu biti i predstavnika Nade (Miloša Jovanovića) i Moramo, ajde neka Boška i Zavetnika, biće šarenije.
 
Ja sam zadovoljan ovim rezultatom SSP, verovatno jer sam imao realna očekivanja. Bravo!
 
Sad još da sačekamo rezultate beogradskih izbora, za oko pola sata rekoše.
 
Prije će Dačića kandidovati njihova koalicija.Mada zanimljivo da je on duže na vlasti nego što je bio Milošević.
 
Ma ne znam ni ko je očekivao drugačiji ishod za predsednika.
Izgleda da je u Beogradu baš neizvesno, da opozicione partije potencijalno imaju većinu, ali treba sačekati, i zavisi sa kim bi se spojio DSS i Miloš Jovanović, da li sa SNS i SPS-om ili Zajedno za Beograd i Moramo. To je najzanimljivije ove večeri.
 
Ma ne znam ni ko je očekivao drugačiji ishod za predsednika.
Izgleda da je u Beogradu baš neizvesno, da opozicione partije potencijalno imaju većinu, ali treba sačekati, i zavisi sa kim bi se spojio DSS i Miloš Jovanović, da li sa SNS i SPS-om ili Zajedno za Beograd i Moramo. To je najzanimljivije ove večeri.
Jovanović je pre desetak dana rekao da će u Bg sa Vladetom, valjda neće da proda
 
Ja sam se iskreno malo ponadao kada sam video veliku izlaznost, ali nisam toliko pratio kako se predviđalo ovaj put.
 
@Replay Nikad se to ne zna, jer je to kandidat koji je negde između, čak možda i bliži SNS-u. Ipak prvo treba da sačekamo procente, jer moguće da je toliko neizvesno da svi čekaju što pouzdanije podatke.
 
Back
Top